Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana swoją osobą...

Co robić z tymi którzy ci mówią przykrości prosto w twarz?

Polecane posty

Gość zws
Przeanalizuj program PiS i powiedz mi ile on ma wspólnego z poglądami prawicy? Oni sa bardziej lewicowi od SLD, różnią się tylko stosunkiem do kościoła ladne mi tylko. panstwo wspierajace ale dla wybranych. to zadna ekonomia prospoleczna. to zwyczajny populizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIS w kwestiach obyczajowości
to prawica ale gospodarka to czysty socjalizm według mnie.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadze tak a nie inaczej
Z tego, co napisałaś, nie sądzę, byś była hipokrytką :P To miała być taka złośliwość w stosunku do upierdliwych osób ;) Ta sprawa pewnie rozejdzie się po kościach, ale dziwne, że tak długo się utrzymuje smrodek. Wiesz, ludzie to takie owce, wystarczy, że "lider" opowiedział się otwarcie przeciwko Tobie i ci bardziej podatni podążyli, bo chcą być "kul". Pokaż tym upierdliwcom, że jesteś dla Ciebie taka drobnostka nie ma znaczenia (spór) i że nie są cool, bo się jeszcze tym podniecają jak małpy na wybiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna krowa
masz tak w pracy czy w jakims gronie pozazawodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analizowałem ten program,,,,,,, tak samo jak analizowałem to co wydarzyło się podczas sprawowania władzy.I chyba zgodzimy się oboje, że PIS przed wyborami a PIS po wyborach to całkowicie dwie różne partie.A chyba problem tkwi w tym, że PoPis się rozpadł i jedna partia poszła w lewą stronę to siła rzeczy druga musiała pójśc dosyć radykalnie w prawą..Polityka to dosyć prosat dziedzian w momencie kłotni i podziałow nastepuje czysta kalkulacja i za taka rozumiem posługiwanie się Papą R jako narzędziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
jedna partia poszła w lewą stronę to siła rzeczy druga musiała pójśc dosyć radykalnie w prawą. a ktora poszla w lewa? bo ja nie zauwazylam jakos tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perłaaa
może wiecej zartuje;] w towarzystwie.. zacznij mówc wszystko z prezkonaniem w swoje poglady.. a niech sie irytuja miej swoje zdanie..jestem za tym..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie lubię skrajności
tych wszystkich lewic i prawic - wolę centrum.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana swoją osobą...
"white cat- A Ty nie potrafisz żyć bez tej "paczki"? No jak nie potrafisz, to musisz przy najbliższej okazji pokajać się i odszczekać swoje poglądy, do których jak widać nie masz prawa" nie mogę się od nich oderwać, ogólnie jakoś mnie do nich ciągnie ze względu na charaktery (no niektórzy to mi nie odpowiadają- odnoszę wrażenie że czują zagrożenie moją osobą, tak jakbym miała zająć ich honorową pozycję- ogólnie to jestem osobą gadatliwą i nie boję się wyrażać swoich opinii [oczywiście bez jakiegoś chamskiego podtekstu], trochę im namieszałam bo później się przyłączyłam :P), mamy sporo wspólnych tematów, ale TE słowa krytyki naprawdę mnie uraziły... nienawidzę ludzi, którzy jawnie gnębią tych co mają odmienne zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
moja droga. zarzucenie komukolwiek hipokryzji zazwyczaj poprate jest argumentacja. cos mi sie nie wydaje, zebys ja tu przytoczyla. i to nie zadne gnebienie 'twojej osoby'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło bardziej o sam ruch w strone wyborców a w zasadzie o to o jakich wyborców chciała zabiegać Platforma w drugiej turze.Zdecydowanie wlczyli ( i w przypadku Tuska i w przypadku wyborów parlamentarnych o lewicowych wyborców których kandydaci lub partie nie miały sznas na drugą turę) i wtym upatruje ten właśnie ruch w jedną ze stron....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
wtym upatruje ten właśnie ruch w jedną ze stron.... tak, tu masz racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×