Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Silja

Tak bym chciała kochać już...

Polecane posty

Gość Silja

Mimo tego, że zraniona, podnoszę głowę do góry. Już czas. Chcę iść z Nim na spacer, spędzić sobotę nad jeziorem, niedzielę w łóżku. Tymczasem kolejny samotny wieczór, dziecko śpi w pokoju obok... a ja nie mogę... I co z tego, że weekend będę miała wolny? Co z nim zrobię? Pogadam z komputerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoshi
z mna pogadaj ...jak chcesz oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silja
Hej :) A powinnam chcieć? ;) A dlaczego? :D Pewnie, że chcę. Kiedy Cię tu spotkam na żywo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silja
Podnoszę, a przy okazji chciałabym wyjaśnić, że On, z którym chciałabym spędzać czas nie istnieje. A może gdzieś? Tylko ja o tym nie wiem? A co będę taka sama ze sobą pisać. Poczekam, może jednak ktoś mnie posłucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtamka....
Masz dziecko a gdzie tatus dzieciataka , jeśli to zbyt intymne pytanie nie odpowiadaj ,a Ten On napewno gdzies jest i własnie Cie szuka:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silja
Tatuś jest.. gdzie indziej. Nie przypadkowy tatuś, ale jakoś tak się życie potoczyło... Taki żarcik ze mnie, która nie rozumiała wpadek i małżeństw z powodu ciąży. Ja szukam kogoś dla mnie, dziecko póki co tatusia ma. Odpowiedziałam, chociaż trochę intymne :) Ale adresu nie podam! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×