Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kruszynka1988

smutno mi

Polecane posty

Gość kruszynka1988

błagam niech ktoś mi pomoże mój chłopak chce sie zemną roztac po namowie jego mamusi która mnie nienawidzi : cały czas mówi ze ja niemam ambicjii poniewasz niemam wyzszego wykształcenia niemam prawa jazdy pracuje jako barmanka a mój chłopak chce miec dzięwczyne za biurkiem niewiem co mam robic jeszcze do tego wszystkiego mój facet ugadał sie zmoim bratem który jest w Anglii i zabukowali mi bilet a ja niechce jechac bardzo go kocham niewiem jak mam o niego walczyc jestem załamana bo nie jestem złą dziewczyną a mam przerobane zycie kocham go i niewiemco robic :((((((((((((((on chce odejsc a ja go kocham jeszcze mało tego moja mama umiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edsfdsf
to sciema jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamieszkajcie razem
wiec mysl teraz o mamie nie o palancie; jeszcze niejednego takiego spotkasz na swej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli naprawde cie kocha to i namowy jego matki nie pomoga bedziecie razem ale jesli ma jakies watpliwosci co do twojej osoby to mama pomoze mu je rozwiac wspulczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
nigdy nie sciemniam :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
na co choruje Twoja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
rak macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
2007 roku moja przyjaciółke przejechał samochod umarła czy ja już przegrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
współczuje. W takich chwilach człowiek potrzebuje wsparcia drugiej osoby, wsparcia partnera. Czy Twojego chłopaka stać na to by być przy Tobie w tym trudnym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynko
smucę się z Tobą.....rozumiem...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
powiem :((((((że jestem całkiem zagubiona niewiem co sie zemna dzieje całe życie miałam :((((((smutne zastanawia mnie jedno czemu ci co na to niezasługuja maja szczęście:(((((((a ci co są dobrzy maja smutne życie jest mi zle kocham go martwie sie o mame tesknie za przyjaciółką dobrze że chociasz moge sie tu wyżalić:(((((((prosze o porady :((((((((dziekuje:(((((((((((onaaaaaa niezasługuje ale jak sie odkochac prosze poradz mi:((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynko
Miłość jest piękna Kruszynko..tylko czasem boli ale najwazniejsz że jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
bycie z kimś kto Cię nie kocha jest gorsze od bycia samemu. Masz przyjaciół, znajomych w których mogłabys znaleźć oparcie? Może warto skoncentrować sie na nich a zapomniec o chlopaku. Spotkasz kogoś kto pokocha Cie tak jak na to zasługujesz. Zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
tak miłość jest piękna ale skrzywdziła mnie :((((((((((((((((niechce do tej anglii jechac wiem że tam jest przyszłość i nie jeden by jechał jak by miał okazje ale boje sie że będą wspomnienia i sobie nieporadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do onaaaaaaaaaaaa
zapomnieć o kimś kogo się kocha nie jest łatwo...może za wcześnie na takie rady,ale nie martw się Kruszynko,to prawda czasem lepiej jest zostac samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
nie mowie że łatwo jest zapomniec. Mówię co jest lepsze dla Kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do onaaaaaaaaaaaa
Myślisz że jesli wyjedzie, to czy to wiele może zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
tak mam przyaciół w pracy Wiole i Adriana i mogę na nich liczyc :((((((((((((((((((((((((((((ale czasami mnie to wszystko przerasta :((((mam dopiero 20 lat a już pokochałam kogos na całe życie i nigdy o nim niezapomne to jest najgorsze:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
byłam sie przepadac u ginegoloka czy jestem w ciąży mam badanie krwi zrobic a on na to pizdo zasrana fotke uzg:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
też kogoś kochałam i do dziś o nim pamiętam ale potem poznałam mojego obecnego chłopaka i to Anioł. Zrobiłby dla mnie wszystko i kocha mnie całym sercem. O tamtym pamiętam cały czas. Ale kocham mojego obecnego partnera bo na niego w przeciwienstwie do tamtego, zawsze mogę liczyć. Spotkałam kogoś. Ty też poznasz kogos kto bedzie Ciebie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
przebadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kruszynki
Miłość nie krzywdzi, uwierz mi..a jesli tak czujesz, to boje sie, że to nie jest milosc...może to Ty sama stworzyłas obraz miłości ktora nią nie jest..dlatego boli,,,pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
zostaw go jak tak sie odnosi do Ciebie. Potem będzie tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
onaaaaaaaaa dziękuje a czemu sie roztałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
bo chłopak miał inny pomysł na życie. Wolał się skupić na zarabianiu dużych pieniędzy. Gdy zaczał coraz lepiej zarabiać nasza znajomość już nie była dla niego istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
poznałam go 24 listopada z ilove on juz zabiegał omnie pierwszego dnia po 2 tygodniach powiedział ze zblizyłam sie do jego serca i mi dziekujew kwietniu zamieszkalismy razem odniego mama mnie nienawidziła odpoczatku gdy robił mi kanapke mowiła z jakiej racji robisz jej kanapke a on na to że daje ci 600 zł miesiecznie a renata niema co jesc ja sie nieprosiłam o kanapke nie jadłam tydzien ale on widział jak ja wyglądam i mama powiedziała poszukaj sobie dziewczyny która dobrze zarabia i obiecała nam ze zniszczy ten związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
jak zamieszkalismy ze soba to zaczełam pracowac jako barmanka a mama na to ze barmanka nie zarabia kokosów i :((((((((((((((((nie bedzie miłosci ale pieniodze nie sa najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
ale to nie zmienia faktu jak sie do Ciebie odzywa. Ja nigdy bym nie pozwoliła by chłopak tak do mnie mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
jak mu powiedziałam o ciąży to nie dosc ze mie nazwał pizda to jeszcze jak sie zdenerwuje bije mnie brzuch juz raz poroniłam jego dziecko w kwietniu byłam u lekarza powiedział ze jestem w ciązy cieszyłam sie po tygodniu zaczełam słabnoc wymiotowac lekarz powiedział ze poroniłam a on powiedział ze jak bym poroniła to bym miała czyszczenie:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×