Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kruszynka1988

smutno mi

Polecane posty

Gość onaaaaaaaaaaaaaa
odejdz od niego jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
czuje sie jak jas lalka ktora sie znudzila i trzeba wyrzucic na smietnik.:(((((((((((((((((to jest smutne :((((((((niewiem co zrobic z tą Anglią:((((((((((onaaaaaaaaaaaa pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli mam choruje, zajmij sie przedewszyskim Nia i nigdzie nie jedz. Zamieszkaj z mama. Trudno ocenic Twoja sytuacje ze wzgledu na podszywy (uzywaj czarnego nicka) ale jesli z chlopakiem sie nie uklada przez matke to trzeba zamieszkac oddzielnie i Ty nie musisz utrzymywac kontaktow z Jego matka. Niech radzi sobie z Nia sam. Pamietaj ze chlopaka zawsze mozesz pozac a czas z matka moze jest tym ostatnim czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
zostaw go bo zniszczysz sobie życie. Do Anglii ciężko wyjeżdżać samemu może ze znajomymi byłoby warto gdyby też chcieli. Pracuj jako barmanka i żyj spokojnie bez chłopaka bicia i poniżania. Zasługujesz na Prawdziwą Miłość. Nie na Mękę z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
no my juz mieszkamy od kwietnia razem:(((((((a z mamą niemoge zamieszkac bo jest szpitalu:((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jak tam..
wykladowca dobrze prawi:) to najlepsze wyjscie z tej sytuacji. jak macie byc razem, to bedziecie:) chlopak bedzie mial okazje przemyslec sprawe:) w tej chwili mama cie potrzebuje, to osoba, ktora cie kocha! moja rowniez zmarla na raka:( pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
co to jest czarny nic????????????????????? onaaaaaaaaaaaa dziękuje niewiedziałam ze takie wspaniałe osoby idzie poznac na forum do angli mam jechac z tatą i zbratem :((((((((((((((((((((boje sie przyjazdu ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
no jak tam.. przykro mi z powodu twojej mamy:((((((((((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
bądź przy mamie tak dugo jak możesz a gdy juz nie bedziesz mogła mozesz jechac z rodzina do Anglii. Dobrze Ci radzę odejdź od chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a b c
Chcecie mame zostawić w szpitalu i wyjechać z tatą i bratem? A kto zostanie tutaj z twoją mamą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
powiem ze jest taka sytuacja moja mama z moim tata sie nienawidza mój brat jezdzi tam bo przyjechał jak sie dowiedział o mamie a mi zabukowali bilet bez mojej zgody ale ja niechce jechac :(((((((((((((((((((((((:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
więc nie jedz będziesz żałować jak opuścisz mamę wtedy gdy Cię potrzebuje. Nigdy sobie tego nie wybaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
:(onaaaaaaaa masz racje nie wyjade :((((przegrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
to ja przegrałam. Straciłam szanse na lepszą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
jaką??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
dano mi nadzieje i się rozwiały a ja już sobie wyobrażałam jak tam będzie. Nie mogę pisać bo się rozpłakałam. Muszę się z tym uporać bo na 11 idę do swojej obecnej pracy i nie mogę w niej wygladać jak ostatnie nieszczęście. Muszę zrobić makijaż i udawać że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1982
onaaaaaaaaa masz podobnie jak ja musze byc usmiechnieta w pracy:((((((((((((a w sercu jest mi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
:(bardzo zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaa
cóż życie toczy się dalej. Kruszynko życzę by wszystko ułożyło się dla Ciebie jak najlepiej. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka1988
:(((((dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×