Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalemana

Obleśny typ i to rodzina!

Polecane posty

Gość Magdalemana

Mam wielki problem, po ślubie zamieszkaliśmy z mężem u jego rodziców, w domku jednoodzinnym. Mamy dla siebie całą górę, wydawało się że będzie przyjemnie i może i byłoby przyjemnie gdyby nie jedna sprawa. Nie wiem jak sobie z tym poradzić i jak temu zapobiec bo dłużej nie zniose już takiego traktowania. Jestem aktualnie bezrobotna, ale nie szukam pracy bo mój mąż otwiera odział swojej firmy i tam będe pracowała, niestety będzie to tak za ok. 0,5 roku. Póki co użeram się z teściem, który jest rencistą, jego żona a moja teściowa jeszcze pracuje. Teść przyłazi do mnie co chwila, głupio zagaduje, rozsiada się i męczy strasznie. Wczoraj wszedł do naszej sypialni gdy miałam tylko na sobie piżamkę i nic sobie nie robiąć zaczął gapić się na mnie i głupkowato uśmiechać. Później przylazł na śniadanie, i coś tam bredził, że gdyby tylko był młodszy, to by nie przepuścił, coś takiego!!! Mało nie padłam, powiedziałam, że nie życze sobie, ale on niby obrócił to w żart. Dzisiaj rano znowu przylazł na śniadanie, znowu jakieś podteksty... Co zrobić żeby się ode mnie odpieprzył! Mężowi powiedzieć nie mogę raczej, bo ma wystarczająco dużo na głowie, teściowej tym bardziej, bo mi nie uwierzy pewnie i pomyśli, że to ja prowokuje tego oblesia. Jest z tego jakieś wyjście? Pomóżcie bo brak mi pomysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z parteru
wywieszka typu : nieumówieni -proszę nie wchodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
raczej musisz mu powiedzieć, ewentualnie kopnij teścia w jajczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluka
sprawcie sobie drzwi osobne i zamontuj zamek bedziesz mogła spać do 12 i chuj...a bedzie wlaził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalemana
Meczy mnie to już bo to ich dom i nie czuje się na tyle swobodnie żeby jakoś temu zapobiec, mówiłam mu żeby spasował ale on tylko się smieje i robi to samo... Teściowa w życiu nie uwierzy, a mąż pewnie powie, że on tak ma i żebym to obracała w żart, tyle, że ja już nie mam ochoty a on robi się coraz bardziej nachalny... Wiadomo, że dalej się nie posunie, ale mi to na tym etapie już strasznie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez tego się nie obejdzie
Nie masz zamka w drzwiach? Drzwi na klucz i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalemana
Nie ma, to poddasze domku jednorodzinnego, są schodu hol i poszczególne pokoje, przeważnie drzwi rozsuwane, kuchnia jest niezabezpieczona w ogóle i on tam przeważnie się rozsiada jak co gotuje. Łapie się ostatnio na tym, że robie coraz bardziej prymitywne potrawy byle szybko udać zmęczoną i uciec do pokoju, choć i tak zdarzało się że laził za mną i sugerował że napiłby się kawy ze mną, bo ciśnienie słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjkh
no wlasnie.zamknij sie od srodka i gowno ci zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjkh
to powiedz mu delikatnie zeby nie przychodzil tak rano bo chcialabys troszke dluzej sobie pospac. a jak bedzie przylazil jak robisz obiad to powiedz"tato wybaczy ale mam duzo pracy i chyba nie bede odpowiednia towarzyszka to rozmow". kurwa dlugo juz tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywy badyl
wex dyktafon, niech będzie na podoredziu, i nagraj te teksty, a potem puść teściowej albo moze lepiej jednak meżowi; tesciowa myślę że i tak uzna, że to ty jesteś winna, bo baby już tak maja, że zanim obwinia męża, to najpierw obwinia wszystkie baby, które sie nawiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywy badyl
No i nie ma siły - musicie sie stamtad wyprowadzić, gosciowi sie nudzi i juz sama swiadomosć, że sie na ciebie gapi = to musi być straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalemana
Może i go rzeczywiście nagram, mężowi puszcze ale pewnie to zbagatelizuje bo to przecież jego tato. Trwa to już tak od 2-3 miesięcy tyle, że teraz jakieś apogeum chyba jest. Dzisiaj udaje, że piore dywany i powiedziałam mu, żeby nie chodził po górze póki nie wyschną, skuteczne ale przecież co dziennie prać nie będe;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
tesc jest u siebie a ty znajdz sobie zajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
masz horror na wlasne zyczenie. nie moge pojac jak wyglada twoj zwiazek, ze nie mowisz tego mezowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine Peta Mops
dlaczego caly dzien siedzisz w chalupie ze starym dziadem? Nie mozesz gdzies wyjsc? Znajdz sobie jakis kurs angielkiego cokolwiek, zajecia calodniowe fitness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
takie zachowanie JEST juz napastowaniem . autorka zachowuje sie jak typowa ofiara i ukrywa to przed wszystkimi. co oczywiscie jest pulapka bo daje w ten sposob przyzwolenie na kolejne gesty i brnie w przemilczanie sprawy. jesli tesc wykona kolejny krok to twoj maz zada ci tylko jedno pytanie - dlaczego nic nie mowilas? juz szukaj na nie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine Peta Mops
W przyszlej pracy przydadza Ci sie jezyki, przez polr roku mozesz dobrze sie podszkolic, takze do roboty. Zreszta nawet gdyby nie tesc to siedziec caly dzien w domu?.... Ja bym nie dala rady :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
catherine peta mops :) zgadzam sie w 100 procentach. naprawde ma tez inne zajecie-szukac innego lokum. bo wszytsko jest na prostej do wyprowadzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine Peta Mops
ZWs ciesze sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×