Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panda panda

On nie pokazuje mi uczuć. Jest jakiś sposób na takiego?

Polecane posty

Gość panda panda

Jestem naprawdę zmęczona tym że on nie potrafi pokazywać mi uczuć. Chodzi mi głównie o słowa. Męczy mnie to że "kocham cię" to dla niego jakaś strasznie duża przeszkoda i powiedzial mi to chyba 3 razy. Nigdy nie powiedział że tęskni. Tak naprawdę wciąż zastanawiam się czy on naprawdę coś do mnie czuje. Czy samo to że on spotyka się ze mną ma sprawić żebym skakała z radości? Ale nie piszcie że jestem niedojrzałą, że to nie jest ważne. Dla mnie jest - abym poczuła się kochana, piękna, wyjątkowa. Rozmów o tym były dosłownie tysiące. Prosiłam go żeby czasami kupił mi chociaż kwiatka, żeby czasami powiedział że tęskni, żeby pokazał że jestem ważna. Niby rozumiał, ale nie zmieniało się nic a nic. Nie wierzę w to że nie potrafi tego zrobić. Kobiety robią o wiele "trudniejsze" rzeczy dla faceta. Dlatego wierzę że istnieje jakiś sposób na takiego. Okazuje się że kłótnie, rozmowy, prośby, płacz - nie skutkują. Co mogę zrobić? Mogę sprzestać uprawiać z nim seks, bo i tak czuję się jak dziwka - chodzę do łózka z kimś, kogo uczuć nie jestem pewna. Ale to byłoby tak, jakbym go karała za to że nie potrafi okazać uczuć i i tak wyszloby na to że to mój foch. Mogę go olewać, chociaż nie umiem za bardzo, ale on wtedy zareaguje złością i zazdrością, znów nic nie zmieniając. Co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panda panda
dodam ze jestesmy razem rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×