Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość An Asimies Aza

Kaj zaproponować dziewczynie by ze mną zamieszkała.

Polecane posty

Gość An Asimies Aza

Ja mieszkam sam w nawet dużym mieszkaniu, ona jeszcze z rodzicami. Zastanawiam się jak jej to zaproponować. Oboje jesteśmy w srednich dwudziestych latach już po studiach i jestesmy już 3 miesiące ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalallala
moze najpierw zaproponuj jej, zeby czasami u ciebie nocowala, zapraszaj ja na wspolne gotowanie, tak zeby sie oswoila troche. A pozniej sie zapytaj czy nie mialaby sie ochoty wprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie moze
tak stopniowo? najpierw, żeby została np. na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co te podchody przeciez nie proponujesz jej niczego bulwersujkacego zapytaj wprost czy by nie chciala z toba zamieszkac i powiedz ze bylo by ci bardzo milo najwyzej uzna ze za wczesnie i wrocisz do tematu za pare miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kaj
to w gwarze chyba znaczy "gdzie, dokąd". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość An Asimies Aza
Tyle że jeszcze nie spaliśmy ze sobą. Jak tez w takim przypadku rozwiązac kwestię łóżka. Najpierw jej zaproponowac czy nie chcę spac odzielnie? Dodam że ona nie ma doświadczenia za bardzo bo jestem jej pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> przeciez nie proponujesz jej niczego bulwersujkacego Ja Tobie też nie proponowałm niczego bulwersującego, a nie chciałaś się zgodzić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to trzeba bylo od razu
napisac wszystko bo teraz to inna sytuacja.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialobnycpewnie
miało byc pewnie jak, bo kaj to po sląsku gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a ty znowu zmieniasz te cholerne loginy? Ten bardziej oddaje moje wewnętrzne fuuj i szi :classic_cool: Od razu wyczułaś, ze to ja, to przeznaczenie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda Krk
chyba dopiero 3 miesiace :P:P narazie poczekaj.. poznajciesie lepiej, bo jak okaze sie inna niz myslałes bedzie trudno ja wypedzic z domu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe, pomysl:) dzisiaj bylam u lekarza faceta, przykladowo kobieta lekarz bada dokladnie i sie wypytuje a on badal mnie minute, opowiedzial 2 kawaly i po wizycie:-O i to prywatnie:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> no ciekawe, pomysl Bo nie wiesz co on oznacza? :classic_cool: >>dzisiaj bylam u lekarza faceta, przykladowo kobieta lekarz bada dokladnie i sie wypytuje a on badal mnie minute, opowiedzial 2 kawaly i po wizycie To świadczy o tym, że jest profesjonalistą i wystarczyło mu spojrzeć na ciebie i wiedział co ci jest ;) Co zdiagnozował? I jak Cie badał? :classic_cool: >>i to prywatnie Rodzinny się do ciebie nie przyznaje już? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem co oznacza durniu i dlatego do Ciebie nie pasuje:) jak mnie badal? zajrzal mi w gardlo i takie tam chyba wiesz jak bada internista:-O chodze prytwanie bo mam tam kogos z rodziny:) i sie oplaca jakas baba do mnie: dziecko juz bylo? ja sie zastanawiam o jakie dziecko jej chodzi:-O i sie skapnelam ze miala mnie na mysli:-O nie lubie jak mnie ktos tak okresla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wiem co oznacza durniu i dlatego do Ciebie nie pasuje Pasuje idealnie :classic_cool: Zabawmy się :D Wymyśl nick, który Twoim zdaniem do mnie pasuje. Jak mi sie spodoba, to taki własnie przybiore i nie będe kłół cie w oczka tym :) >>jak mnie badal? zajrzal mi w gardlo i takie tam chyba wiesz jak bada internista Jestem okazem zdrowia, od 10 lat nie byłem u lekarza ;) Zabawa w lekarza kojarzy mi z czym innym :classic_cool: chociaż gardło też się bada, faktycznie :D >> skapnelam ze miala mnie na mysli Tak dziewczęco wyglądasz? To słodkie ❤️ Chcę zobaczyć! >> nie lubie jak mnie ktos tak okresla Zmienisz zdanie jak będziesz stara :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie zamierzasz robic tego co ja chce:-P? nie mam sily na wymyslanie niczego, przy prawie 39 stop to sie kiepsko mysli:-O wygladam juz na osobe pelnoletnia wiec okreslanie mnie mianem dziecka moze irytowac kumpel mojego ojca mowi na mnie niunieczku:P a dobrze wie ile mam lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> chyba nie zamierzasz robic tego co ja chce ? Zależy o co poprosisz :classic_cool: >>nie mam sily na wymyslanie niczego, przy prawie 39 stop to sie kiepsko mysli To dlaczego nie leżysz, tylko siedzisz na forum? :o Zaproś mnie do siebie, to Cie ulecze. Mam ręce, które leczą ;) >>wygladam juz na osobe pelnoletnia wiec okreslanie mnie mianem dziecka moze irytowac Pokaż, bo nie wierze 😴 >>kumpel mojego ojca mowi na mnie niunieczku a dobrze wie ile mam lat Podrywają cie kumple twojego starego? :o:o Z wiekiem u ciebie jeszcze nie jest tak najgorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm spalam wczoraj od 15 do 18 a potem od 21 do 9 ile mozna lezec? juz mi sie znudzilo on mnie nie podrywa, zna mnie od urodzenia:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>juz mi sie znudzilo Samej ci się nudzi, ale jak ja bym wpadł do ciebie...... :classic_cool: >>on mnie nie podrywa, zna mnie od urodzenia Ja moją 18-nasto letnią sąsiadkę też znam od urodzenia, a mam zamiar ją przeleciec przy pierwszej nadażającej się okazji :D:classic_cool: Oby tylko jej stary sie nie dowiedział, bo mnie zajeebie :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> no oczywiscie, ze nie Przecież to tylko sex. Każdy go uprawia. Ty przecież też. >>twoja moralnosc jest na bardzo niskim poziomie Dlatego, ze to sasiadka, czy stwierdzasz ogólnie, po tym co piszę? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie deprawuje maloletnich sasiadow chociaz w sumie jest pelnoletnia moja kolezanka nie przespi sie z nikim ze swojej dzielnicy zeby nie bylo plotek, mam na mysli przygodny sex a Ty z sasiadka ja bym tak nie mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ja nie deprawuje maloletnich sasiadow A tych starszych już tak? :classic_cool: moja kolezanka nie przespi sie z nikim ze swojej dzielnicy zeby nie bylo plotek, mam na mysli przygodny sex Ale to jest czysta hipokryzja. Nie prześpi się tylko po to, zeby nie było plotek. Nie liczy sie czy ktoś sie jej podoba, czy ją pociąga, tylko bierze pod uwagę opinię obcych ludzi :o >>a Ty z sasiadka Nabijam się troche z tą sąsiadką 😴 Znam jej ojca, pare razy piliśmy wódke, faktycznie troche głupio byłoby mu wdupczyć córcie :o Z drugiej jednak strony jest niesamowicie pociągająca i jak kiedyś będe lekko ośmielony alkoholem, to kto wie co będzie ;) >>ja bym tak nie mogla Z takich powodów jak koleżanka; bo nie uprawiasz przygodnego sexu; bo kochasz się tylko ze swoim chłopakiem, czy jaki inny powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×