Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość An Asimies Aza

Kaj zaproponować dziewczynie by ze mną zamieszkała.

Polecane posty

sasiadow zednych, niewazne ile by mieli lat:) mozna pierdolic opinie innych i miec wszystko w dupie ale niestety w praktyce jest to trudne do zrealizowania i dobrze o tym wiesz nie musze z kims byc zeby sie z ta osoba przespac, ale po co mi ktos znajomy? to stwarza nieraz rozne komplikacje zadajesz zbyt intymne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> sasiadow zednych, niewazne ile by mieli lat "Nie da ci ojciec, nie da ci matka, tego co może dac ci sasiadka" :classic_cool: >>mozna pie**olic opinie innych i miec wszystko w dupie ale niestety w praktyce jest to trudne do zrealizowania i dobrze o tym wiesz Wszystko zalezy od podejścia i sytuacji. Mieszkajac w domu rodzinnym, to tak rzeczywiscie jest. Ale jak będe mieszkał sam, na osiedlu gdzie nikt mnie nie zna, to dlaczego by nie? :) >>nie musze z kims byc zeby sie z ta osoba przespac, ale po co mi ktos znajomy? to stwarza nieraz rozne komplikacje Jak się zakochasz, to i owszem, są komplikacje. Jednak jeśli każdy podchodzi do sprawy na zasadzie "it's just sex" to i wilk jest syty i owca cała ;) >>zadajesz zbyt intymne pytania Krepuje cie to? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslisz? glupio bylo by mi chyba pieprzyc sie z kumplem a potem udawac ze nic sie nie stalo to nie dla mnie:-O nie krepuje, nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> glupio bylo by mi chyba pieprzyc sie z kumplem a potem udawac ze nic sie nie stalo to nie dla mnie Kobiety inaczej podchodzą do sexu niż faceci, wiec rozumiem, ze na takie coś byś nie poszła. Mi chyba by to nie przeszkadzało, robimy co swoje, jest fajnie i everybody happy :classic_cool: >> nie krepuje, nie o to chodzi Nie chcesz pisac o tym na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zle doswiadczenia z tym, moze tak wlasnie nie chce na forum, zreszta im bardziej sie komus zaczniesz uwewnetrzniac to ta osoba moze to pozniej wykorzystac w nieciekawy sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> mam zle doswiadczenia z tym, moze tak Masz prawo do swojego zdania i swojej opinii w tej sprawie. Szanuję to :classic_cool: >>wlasnie nie chce na forum, Może przejdziemy na gg? :classic_cool: >>zreszta im bardziej sie komus zaczniesz uwewnetrzniac to ta osoba moze to pozniej wykorzystac w nieciekawy sposob Myślisz, że ze mnie taka menda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg sie nie oplaca bo ogolnie mnie na nim nie ma:) nie wiem, za malo Cie znam ale ludziom lepiej nie ufac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie wiem, za malo Cie znam ale ludziom lepiej nie ufac Nie jestem świnią, ja tylko tak wyglądam :classic_cool: Za mało mnie znasz, więc może poznamy się bliżej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to glupie forum to moja odskocznia nie chce tu nikogo blizej poznawac wystarczy mi jedna justyna:) a to i tak przypadkowo sie umowilysmy, bo sie nie znalysmy w ogole z kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po męsku przyjmuje kosza 😴 Co nie znaczy, że składam broń i się poddaje :classic_cool: Doceniam, że nie kazałaś mi wypierrdalać z przytupem, tylko kulturalnie odmówiłaś :classic_cool: Jakbyś zmieniła zdanie, to wiesz gdzie mnie szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes niemozliwy kiedys sie nie wdawales z nikim w zadne prywatne dialogi na kafe miales wszystkich gdzies:) co Ci sie stalo, ze sie zmieniles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jestes niemozliwy :classic_cool:🖐️ >>kiedys sie nie wdawales z nikim w zadne prywatne dialogi na kafe >>miales wszystkich gdzies >>co Ci sie stalo, ze sie zmieniles? Nadal nie wdaję się w dłuższe polemiki czy prywatne dialogi z nikim z kaffe. Wciąż mam wszystkich gdzieś i pisze co mi sie podoba, nie przejmując się niczym i nikim. Nikim oprócz Ciebie. Polubiłem Cie, tak po prostu. Zastrzegam, ze nie mówie tego ironicznie, ani prześmiewczo, co zaraz mi zarzucisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to jest nowe wcielenie
campa vel sprawcy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia22.....
tamarcia umow sie z nim ;) co ci szkodzi? wydaje sie fajnym chlopcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×