Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grizelda

Co myślcie o takim zachowaniu faceta?

Polecane posty

Gość grizelda

O sobie wyraża sie negatywnie-tzn. o swoim wygladzie-uwaza sie za nieatrakcyjnego, sprawia wrażenie troszke nieśmiałego,ale jesli o kobiety przynaje że gustuje tylko w tych ładnych i nie uważa to za nic złego,tłumacząc że faceci już tak mają, bardzo lubi komplementowac wszytskie dziewczyny-no te ładne tylko,ale twierdzi że to o niczym nie świadczy,bo tylko ja sie liczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizelda
ale jeśli chodzi o kobiety -miało być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kryptogejem aspirującym do heteroseksualnej świadomości ze skłonnością do imaginacyjnego lesbijstwa i mentalności kastrata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizelda
a po polsku?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dysfunkcja jego dualistycznej perwersyjności implikuje kryzys mentalny :O niestety moja droga niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Ci
po polsku : pogrywa soie z Tobą zupełnie legalnie, trafił na naiwną do wciskania takich gadek, bo widzi, że to na Ciebie działa. Ten facet to kutas i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizelda
No właśnie nie daję sobie wciskac takich gadek i nie chce takiego chłopa, babiarza,on się cały czas o mnie stara i mimo moich próśb i gróźb nie daje mi spokoju,ale tez nie zmienia swojego zachowania choć powiedziałam mu,że to mi się w nim nie pdooba:O Czy ja zawsze musze trafic na jakiegoś świra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizelda
krach no kochany jesteś,zapisze sobie Twoje cenne rady w pamietniczku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagasss
jakiś dziwny,olej go,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oranyyy
może liczy na to że bedziesz mu mówić ze jest wspanaiły przystojny i takie tam. a jak wygląda naprawde???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizelda
Może nie jesteś jakiś super piękny,ale bardzo dba o siebie,fajnie się ubiera, ogolnie jest ok i mi się nawet podoba, zawsze jak jeczy nt swojego wygladu,to probuje to w nim jakoś powstrzymać.Ale nie w tym tkwi porblem,tylko w tym jakim jest babaiarzem, ma całe rzesze koleżaneczek,widziałam jakie wypisuje im komentarze na nk,ale cały czas trzyma się mnie,zadnym sposobem nie mogę go od siebie odczepić. Twierdzi,że tylko ja sie licze,ale nie zaprzestaje ciągłego flirtowania z innymi:O dziwny typ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
nigdynie ufam nikomu kto o sobie zle mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pamiętniczka pamiętaj o mnie jak o wrzodzie jak o niedoszłym wzwodzie utul wspmnienie o mnie szlochaj nieprzytomnie gdy mnie zabraknie niech pamięć nie wyblaknie niech będzie niczym gwóźdź tkwiący w ścianie na którym obraz wisi który przedstawia araba na pieszej wycieczce we wzorzystej szacie na głowie masz gacie nie przychodź tu więcej o mamo chcę do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizelda
No wlasnie,nie wiem,czego on ode mnie chce:( Powiedziałam mu,że nic z tego nie będzie, nie chce takiego faceta,który przebiera ciągle oczami za innymi. Przy mnie nie zdarzyło mu się komplementować innych,ale widziałam jego popisy na nk np, wypisuje takie słowa,że głowa mała,ja wiem ze nie jestem jego dziewczyną i nie mam prawa się czepiać,ale skoro się o kogoś stramy-tak jak on, bo ciągle to robi,to po cholere bajeruje te inne laski,nie mogę tego pojąc, a jak mu powiedziałam,ze mi się to nie podoba,to on powiedział,no ze może tak robi ale to nic nie znaczy. Prosiłam aby sie nie odzywał itd,ale on nie rezygnuje:( W dodatku twierdzi,ze ja jestem taka wspaniała i wyjatkowa,normalna i bla bla bla,bo jesli o wygląd to jestem bardzo normalną i naturalną dziewczyną,a komplementuje te wszystkie sztuczne blondi z prawie gołymi cyckami na wierzchu,ja go nie mogę już rozgryźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizelda
krach...piękny rym,pozwolisz ze go tez dopisze do pamiętniczka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie bawi... faktycznie to moze nic nie znaczyc bo dla jaj sobie tak robi. no ale ze tobie sie to nie podoba to zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha chyba wiem w czym diabeł siedzi. jestes za grzeczna a on w tamtych widzi ostre laski czego mu w tobie brakuje. czasem powinnas byc ostrzejsza, podmalowac sie fajnie, sexy ciuchy zalozyc, rzucic sie na niego, zobaczysz ze przestanie sie gapic na tamte bo zacznie sie gapic w ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dopisz kura pazurem grzebie takiego przecież nie kupisz w niebie dziura jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizelda
No właśnie ja go nie mogę rozkmnić, bo mi mowi,że jestem wyjatkowa i inna od wszytskich,dlatego chciałby ze mną być. A ja nie mam zamiaru sie zmieniac, bo on takie woli. A wlasnie zastanawia mnie czemu, nie uczepi się takiej,w jakich gustuje,tylko przyczepił się mnie i żyć mi nie daje:(Niektórzy faceci są pokeceni. Mysle że może on chce u boku miec spokojną, normalną dziewczynę,ale kręci go zupełnie inny typ. Mam go dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizelda
krach Ty też widzę jesteś nieźle pokręcony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest jak piszesz, ale was kobiet tez to dotyczy w takim samym stopniu :) sztuka jak zamknac i te i te cechy w jednej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioio
Grizelda różne są typy mężczyzn i trzeba wybrać takiego, którego sposób bycia akceptujemy. Moim zdaniem dobrze robisz, że go odpychasz skoro Ci to nie odpowiada. On się stara bo mu się spodobałaś, zobaczył, że może mieć u Ciebie szansę, a skoro ma wprawę w bajerowaniu dziewczyn to tak łatwo się nie podda, ale bądź wytrwała. Ja też kiedyś poznałam faceta w trochę podobnym typie do tego. Nie bajerował dziewczyn aż tak bardzo jak Twój, ale był osobą, której jest zawsze wszędzie pełno, interesuje go wszystko co nowe, nowi ludzie, ze wszystkimi chce porozmawiać, wszystko chce poznać. Najpierw mi się podobała jego energia, ale jak zabrał mnie na pierwszą imprezę razem, a ja nie znałam nikogo (on znał tam parę osób, ale musiał odnowić kontakty i poznać nowe twarze) to przetańczył ze mną tylko dwa tańce (jeden na początku drugi na końcu) i poszedł sobie tańczyć i rozmawiać z innymi. Ja dałam sobie radę, sama jestem towarzyska i poznałam nowych ludzi, ale stwierdziłam, że to się u niego nie zmieni, zawsze będę ja z boku i jego stwierdzenie, że jestem najważniejsza, a będzie co chwilę robił i tak swoje nie wiedząc nawet, że mi się to nie podoba. Zerwałam kontakt. Ty też staraj się dać mu jasno i ostro do zrozumienia, że nie ma żadnych szans. Krach zostaję od dziś największą fanką Twojej poezji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grizelda
Ale ja nie mowie,ze wszyscy napisałam,ze niektórzy:) A ja zawsze trafiam na tych właśnie niektórych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i pokręcony ale nie cały dzień czasem coś się we mnie odkręca i mówie ludzkim głosem: facet ma kompleksy wielkie jak kupa tyranozaura chciałby mieć, przynajmniej spróbować pewnego typu kobiet ale nie ma odwagi nie radzi sobie ze sobą więc nic nie robi tylko gada podkreśla swoje braki w urodzie a jednocześnie wyraża zainteresowanie okrślonym typem kobiet bo na nic więcej go nie stać być może ty jesteś zamiast może się ciebie uczepił bo się ciebie nie boi tak jak innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Daj sobie z nim spokój. Skoro jest tak mało pewny siebie ale ma śmiałość startować do ładnych panienek to nie przepuści żadnej okazji pójścia z którąś do łóżka żeby sie dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×