Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość architektka26

Zaprojektuje ci wntrze

Polecane posty

Gość architektka26

Jestem mgr. inz. architektem. Jesli chcesz moge wykonac ci projekcik wnetrza- nie drogo a cudownie i ergonomicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektka26
No co jest??? Nie ma chetnych ??? :D No przynajmniej bedziesz pieknie mieszkac no!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdjdjjdksk
niedrogo, to zn za ile? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym aby nie było ergonomicznie ale metamodernistycznie abyś sięgnęła do bauhausu i poprzez skrawki japońskiego minimalizmu przkroczyła art deco tylko muskając secesję wiedeńską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektka26
Zalezy od wnetrza :) ale za pokoj np. 3 na 3 metry wezme np. 800 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektka26
krach -----------widze ze mam do czynienia z architektem i to z takim, ktory nie spal na histoii architektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
800 troche duzo faktycznie zrób sobie uprawnienia he he a nie na kafe się reklamj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na projektowaniu spal
bo wnętrze ergonomiczne powinno byc tak czy inaczej (tym bardziej jesli masz siegac do bauhausu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektka26
uprawnienia moge dopiero zrobic za 2 lata :/ Potrzebuje jeszcze zdobyc doswiadczenie. A 800 zl to malutko w porownaniu z tym ile naprawde biorá firmy architektoniczne.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
architektka26 Jestem mgr. inz. architektem. Jesli chcesz moge wykonac ci projekcik wnetrza- nie drogo a cudownie i ergonomicznie ja swoje wnetrze bardzo cenie i nie potrzebuje nikogo do pomocy...zreszta jak mozna za 800 pln zrobic komus wnetrze...:P:P:P...niemozliwe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektka26
o kurcze... Widze ze architekci wlaczajá sie do rozmowy :) Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektka26
''ja swoje wnetrze bardzo cenie i nie potrzebuje nikogo do pomocy...zreszta jak mozna za 800 pln zrobic komus wnetrze... ...niemozliwe '' yyyyyyyyyyyyyyyy hahaahahhaaa hahahaahaha Za 800 zl moge wykonac PROJEKT wnétrza a ile wykonanie bedzie kosztowalo- tego nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma takie wnetrze na jakie sam sobie zasłuzył...i jakie sobie ukształtował.....wchodzacym z buciorami w czyjes wnetrze mowie stanowcze :p:p:p NIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na projektowaniu spal
tak nawiasem mowiac wnętrza sie robi po ASP, a nie po arch . politechnicznej. A po mgr się kropki nie stawia ( jesli tytuł ma zachecac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stanowczo sprzeciwiam się koncepcji Le Corbusiera a modernizm, bauhaus cenię poprzez jego wartość estetyczną i zalety konstrukcji, ergonomii rozumianej podług Le Corbusiera nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektka26
No rzeczywiscie- plama na calego z tá kropka po magistrze :/ Pierszy raz taki blad zrobilam / wstyyyyyyyyyyyyyyyddddd A co do ASP nie mam nic przeciwko zeby ludzie konczácy ASP wykonywali wnetrza. Jednak politechnika DOSKONALE przygotowala mnie do wykonywania tego zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość In spotka
jesli bierzesz 1 zl/m2 to sie zgadzam. Moje mieszkanie ma 30 metrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na projektowaniu spal
aczkolwiek Le Corbusier wiedenska secesje muskal nader pieknie u Josefa Hoffmanna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektka26
brat_niedzwiedz A zyj sobie we wnetrzu jakim chcesz! Co mnie to interesuje... Przeciez nie zmuszam cie do niczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektka26
Dobra!!!!!!! Czyli mówisz ze zarobie 30 zl !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na projektowaniu spal
nie mozesz miec nic przeciwko, bo wnętrza są na ASP własnie. Arch. politechniczna to jednak trochę inna bajka ( wiem, bo skonczyłam jedno i drugie). Jesli masz 26 lat to musisz jeszcze troche pocwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna kobietka
w zyciu nie chcialabym zeby ktos projektowal mi mieszaknie, sama posiadam takie zdolnosci i moje mieszkanko cud miod orzeszki, za zaprojektowanie nie zaplcilambym 200 zl a co dopiero 800 hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość architektka26
Wiem ze musze jeszcze troche pocwiczyc. Czlowiek cale zycie sie uczy.... Jednak nie zgodze sie z tobá ze tylko ludzie po ASP mogá wykonywac wnetrza. Projektowanie budynku wiáze sie rownolegle z mysleniem o jego wnetrzu. Budynek powinien wspolgrac z wnetrzem. I tego sie nauczylam na politechnice. A swojá drogá architektura jest moim hobby odkad pamitam. Wiec w moim przypadku ASP mam juz za sobá :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na projektowaniu spal
wiesz, dobrze zaprojektowac wnetrze moze nawet uzdolniony plastycznie szewc, a tym bardziej inz. architekt, jednak jesli nie masz stosownego papierka projektanta w n ę t r z albo doswiadczenia w tej pracy i + rekomendacji porzadnego biura projektujacego - nikt nie zaryzykuje, wiec nie warto zaczynac od ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
architektka26 brat_niedzwiedz A zyj sobie we wnetrzu jakim chcesz! Co mnie to interesuje... Przeciez nie zmuszam cie do niczego... :D od zmieniania wnetrza to mam psychologa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale na projektowaniu spal
wnetrze niedzwiedzia, a nie jego pokoju, skoro umieszczasz temat na uczuciowym - chyba oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×