Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milencia

Jak wychowac sobie faceta?

Polecane posty

Jestem z moim menem 10 miesiecy, byly czasy dobre i zle, teraz mysle tylko o tym, zeby go sobie wychowac w jakis sposob, przez ten czas jak jestesmy razem przygladalam sie jego zachowaniom, a teraz chce, zeby mnie sie troche sluchal i czasami zrobil tak jak ja mowie, trudne to zadanie dla mnie, bo on ma straszny charakter jest niesamowicie uparty i mysli, ze moze rzadzic wszystkimi, a jak nie moze to ma ich w nosie. Dajcie jakies rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrofeczkaaa
a co twoj facet to pies?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka61
Bądż sobą.Nigdy nie można nikim rządzić.Musicie wspólnie dużo rozmawiać inaczej będzie po związku.W trakcie rozmowy dojdziecie do wspólnych kompromisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na miejscu twojego faceta rzuciłbym idiotke twojego pokroju :o Wychować to sobie mozesz psa, chociaz pewnie i to ci nie wyjdzie, bo psy głupote wyczuwają instynktownie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
hm mąż to chyba za poźno na wychowywanie takie żeczy robi sie wcześniej a wogóle to lepiej żyje się w partnerskim związku ps wiem z doświadczenia u nas nikt nie podejmuje za nikogo decyzji i jej nie nazxza pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zle pojecie na temat tego slowa... bo podswiadomie ty podporzadkowujesz sie swojej partnerce, a partnera podporzadkowuje sie tobie, chodzi mi o to jak z nim rozmawiac, zeby przekonac go tego np. aby zamiast isc z kumplami na piwo, pobyl ze mna i porozmawial, albo zeby poszedl ze mna na zakupy i nie gledzil pol dnia, ze to babska rzecz, albo, zeby zamiast sie ze mna klocic o to, ze ja chce z nim jechac tam on mi mowi ze pojedzimy w inne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
masakra dobrze że ja nie mam takiego męża po cy ślub brałaś jak on nie chce robić zakupów a idzie na piwo powiedz mu że jak nie pojdzie do sklepu to nie bedzie miał co jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> aby zamiast isc z kumplami na piwo, pobyl ze mna i porozmawial, albo zeby poszedl ze mna na zakupy i nie gledzil pol dnia, ze to babska rzecz Znajdź sobie kumpla pedała i będziesz miałą przyjaciółke :o Kurwa, co za idiotka :o Twój mąż ma racje - każdy normalny facet woli pić piwo z kumplami, niż siedziec z nudną żoną w domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest moj maz, zreszta kazda kobieta potrzebuje rozmowy ze swoim facetem, przeciez nie kaze mu siedziec ze soba w kazdy wolny wieczor, czlowieku zastanow sie zanim cos napiszesz, i nudny to mozesz byc ty ze swoim stereotypowym mysleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno, nie znasz mnie wiec mnie nie oceniaj i nie obrazaj, jak ci sie temat nie podoba to znajdz inny ciekawszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> czlowieku zastanow sie zanim cos napiszesz, i nudny to mozesz byc ty ze swoim stereotypowym mysleniem Jakbyś nie była nudna, to by z tobą spędzał czas, a nie z kumplami, proste jak budowa cepa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
polecam metode klirerowa dajsze polecenie i czekasz a) jak zrobi to co chcialas, dajesz nagrode i klikasz\ b) jak nie zrobi - nie karezsz tylko ignorujesz njawazniesza zasada: nie powtarzasz komend. Nie oczekuj ze rozbi natychmiast, nawet jak miedzy komenda 9(rosba) a wykonaniem jest przerwa - czekasz. robisz - ngroda - i jednoczesnie klik klikanie wzmacani bodzce, wychowywany dosc szybko kojarzy przyjemnosc z kliknieciem. drugie - konsekwencja. nie zrazaj sie na poczatku trzy - wlasciwie dobrana nagroda- najprostsza jest seks - poniewaz ciezko byloby zawsze znalezc miejsce i czas na stosunek coitus czy oralny- piesc go reka, nawet troche, pare ruchow zeby poczul przyjemnosc, jak sie da to do konca, wazne zeby skojarzyl spelniona prosba - nagroda, przyjemosc, erekcja potem mozesz wydluzac czas od wykonania do nagrody lub nawet nie dawac za kazdym razem po kilku miesiacach bedzie jadl ci z reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
to nie moj pomysl. to powszechnie stosowana metoda wrzuc w google "metoda klikerowa" i poczytaj o szczegolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>. po kilku miesiacach bedzie jadl ci z reki Jak jest cipą, to będzie. Normalny facet za takie zachowanie strzeli jej w pysk i sie skonczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
a co to za roznica?? pies, facet, kobieta? reakcja na bodzce jest taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
santo subito - podstepem da sie zrobic z facetem wszystko!!! to sa ograniczone stworzenia, naprawde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
nie da w pysk bo bedzie podniecony czekal na nagrode... i bedzie uwazal ze tak powinno byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek mezczyzna tez pies. powinno ci sie udac!!! z tym ze czasami moze olac i sie oddalic z miejsca pobytu w ramach szwędania sie za obca suka:O:O:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz sie za niego ostro. po pewnym czasie da sobie założyć obróżkę. wtedy bedzie wszedzie rozpoznawalny jako Twoj wychowanek i bedziesz mogla nawet nie uzywac tak czesto nagrody!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×