Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milencia

Jak wychowac sobie faceta?

Polecane posty

Gość Straciłaś te
miesiące, facet jest chłonny na "naukę" w początkowej fazie znajomośći, a Ty widzę jesteś cwaniara. Na początku udawałaś, że wszystko gra, bo sama odgrywałaś jaka to jesteś dobra, miła itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat niedziwedz - nie ma takiej opcji. facet wlasciwie prowadzony zmieni sie w potulnego zwierzaczka zawsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek brat niedziwedz - nie ma takiej opcji. facet wlasciwie prowadzony zmieni sie w potulnego zwierzaczka zawsze!!! o ile nie jest PITBULEM ze złamana psychika:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz pocztaki byly nie ciekawe, wiec nie robilam gwaltownych krokow, ale zle dobrego poczatki:) No musialam sie pokazac z jak najlepszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, kazdy facet za odpowiednimi gestami, slowami, da sie zmanipulowac-podswiadomie! Kobiety maja duza przewage pamietaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> santo subito - podstepem da sie zrobic z facetem wszystko!!! to sa ograniczone stworzenia, naprawde!!! Skoro sobie takiego wziełaś i ci to nie przeszkadza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie!!! milencia slonko troche stracilas czasu ale nadrobic zawsze zdazysz ;) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bo moje kolezanki tak robily i sie udawalo!!! zawsze jest co prawda pewien rys nieprzewidywalnosci ale trzymam za ciebie kciuki ze ci sie uda. papatki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie wkurzylam! jestem chora, a moj najdrozszy nawet nie raczy sie mna zainteresowac czy zyje czy juz umarlam!! no szok! zdenerwowana jestem na niego, jak on byl chory dzownilam do niego co najmniej 2 razy dziennie! swiniak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak coś będzie chciał to go olej, to w końcu zrozumie, że on tez musi sie postarać;d;d a nie jak krzyknie to ma;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
taaa... a facet to debil i sie nei skapnie po 3 miesiacach zalozysz topic - znalazl sobie inna i bedziesz sie zastanawiac po co odpierdalalas jak jakas idiotka no ale co bede gadal sama zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×