Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A_n_a

jakiś wirus w krakowie?

Polecane posty

witam! od 10 dni czuję się fatalnie, najpierw wyglądało to na zwykłe przeziebienie. Łykalam paracetamol bo miałam stan podgorączkowy mleko z czosnkiem i miodem piłam piłam syrok nie pomagało nic poszłam do lekarza okazalo sie ze mam jakiś wirus... przepisano mi scorbolamid, satural - wapno, syrop mucosolvan i tyle ale ja czuję sie dalej keipsko a to juz 11 dzień :/ kręci mi sie w głowie, chodzę jakas przymulona i od niedzieli mam mdłości, stan podgorączkowy nie znika. czy ktoś tez ma takie dolegliwości ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej bakterie
idz jeszcze raz do lekarza, byc może potrzebny antybiotyk, niech Cię dobrze osłucha czy czegoś w płucach nie ma moja mama miała ostatnio gorączkę ponad 39, po antybiotyku od razu temperatura jej spadła do 36,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirus nie wirus
owszem duzo osob teraz choruje, wlasciwie sa ta przewlekle przeziebienia z katarem itp. jednak jesli objawy nie znikna za kilka dni udaj sie znow do lekarza, takie objawy nie tylko swiadcza o przeziebieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty niezalogowany
nie ma zadnego wirusa ..to kłamstwo..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lekarz stwierdził że na antybiotyk za wcześnie, że płuca czyste, ale ja nadal jestem slaba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale mu się nie dziwię
na wirusy antybiotyki nie działają więc bez sensu. To co ci przepisano, to właściwie i bez lekarza mogłaś kupić w aptece. Weź aspirynę, witaminę C w większych ilościach, herbatka z malinami i do łóżka na 3 dni. Innej rady nie ma :) A o tej porze roku wszyscy na wszystkich kichają i kaszlą, więc to nie nowina że sporo chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty niezalogowany
nic nie pomoze teraz musisz czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty niezalogowany
nie prawda nie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ale ja lezę już tydzień, już mnie szlag trafia, na aspirynę ejstem uczulona, cud ze scorbolamid mogę zazywać bo ma podobny skład. A mnie mdli, jest mi niedobrze jestem słaba i kręci mi się w głowie. Zamiast być lepeij po lekach jest tak samo. Jutro idę znow do lekarza bo juz nie mam siły a do pracy w końcu trzeba iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złoty niezalogowany
bierz wiecej chemii to bedziesz zdrowsza i silniejsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×