Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja_mazowszanka

samotność czy półszczęście?

Polecane posty

Gość ja_mazowszanka

chodzi mi po głowie taka myśl czy każdy w koncu spotka miłość i razem z nia szczęście? mam nadzieję że tak bo sama myśł o tym że pomgłoby być inaczej jest przerażająca. jestem z kimś długo, jednak nie jestem w pełni szczęśliwa. zrozumiałam to poprzez przygodę z kims innym (nie chodzi o sex). nic z tego raczej nie będzie. i oto moje pytanie: czy pozostać w związku z mojej strony półszczęsliwym czy szkuać dalej? czy przestac oszukiwac partnera i samą siebie? z ta druga osoba bylo mi bardzo dobrze i mysl ze z tego nic nie bedzie sprawia przykrośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, trudne pytanie! Właściwie należałoby powiedzieć, układaj sobie życie, bądź szczęśliwa ale.... No, wiele może być tych \"ale\" np. rodzina, dzieci. Nie piszesz więcej o sobie, trudno więc coś konkretnego powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsara
półśrodki , półprawdy , półszczęścia , namiastki , erzace , plastiki , życie jest za krótkie na bylejakośc , jestem samotna i jest mi zle ale jeżeli juz z kims bede to będzie , szalone , piękne i dobre Tobie zycze tego samego i odwagi w opdejmowaniu decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_mazowszanka
nie ma żadniej naszej rodziny ani dzieci, jestesmy oboje przed 30. boję się bardzo samotnośći i to ten strach mnie paraliżuje przed podjęciem decyzji o rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotność jest straszna. Można być z kimś i czuć się samotnym. Tak zwylke jest w tych udawanych związkach. Masz tego facecika tam gdzieś, ale nigdy do końca nie czujesz że on rzeczywiście jest, że możesz liczyć na niego, że chcesz uciekać w jedgo ramiona od kłopotów. Moim zdaniem warto szukać. Człowiek jest szczęśliwy wtedy, kiedy nie ugania się za szczęściem jak za motylem, lecz jest wdzięczny za wszystko, co dostaje. Jeśli poszukuje szczęścia zbyt daleko, to ma sytuację podobną jak z okularami. Nie widzi ich, a ma je przecież na nosie. Tak blisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach przed samotnością nie może być powodem bycia razem! A gdzie uczucie, bliskość radość? Jesteś młoda, dziewczyno, życie przed tobą. Weź swoje życie w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_mazowszanka
wiem że nie może! ale czasami tak jest, rozejrzyj się wokól, czy obok Ciebie nie ma takich osób, które to też przeraża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, sama siedzę z facetem baaaaaardzo długie lata tylko dlatego, że w odpowiedniej chwili bałam sie podjąć właściwą decyzję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_mazowszanka
i co Cie powstrzymuje teraz przed zostawieniem go? dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujek..... czytałam Twój nowy topik (2000) , jakiś debil tam sie wymądrza. Jeżeli to co piszesz to prawda, to bardzo współczuje. Chętnie bym o tym z Tobą pogadała, ale może załóż inne konto, żeby nie było na nim idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja mazow...... co mnie powstrzymuje?! Mnóstwo spraw w które obrosłam po tylu latach, a przede wszystkim właśnie dzieci - nie chce rozbijać rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×