Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moniq coś tam

Straciłam do niego zaufanie

Polecane posty

Gość moniq coś tam

najpierw mnie adorował, ale w tym samym czasie kręcił z kimś innym. Cos z tego wyszło a mnie olał. Później jak się rozleciało pokornie wrócił, ale już na stopie koleżeńskiej. Ale ten układ mu nie odpowiadał i znikł z mojego życia. Po pół roku przypadkiem spotykamy sie znów. Po wielu rozmowach, kłotniach w koncu powiedział ze jestem idealna itp. Teraz dosłownie nosi mnie na rękach, ale ja podchodze do tego z dystansem. Boje się, że znów tak samo mnie potraktuje. Ja się już zaangażuje a on kopnie mnie w dupę jak na horyzoncie pojawi się ładniejsza albo madrzejsza. po prostu nie mogę mu zaufać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzulkowiec marny
ja tez bym nie zaufała... dziad jeden widzi ze nie ma nikogo nowego na boku to potulnie wrocil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq coś tam
Nie jest zły. To złoty chłopak. Ale z drugiej strony mam cały czas żyć w niepewnosci? Chyba tak nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq coś tam
Nie jesteśmy dziwćmi. Ja mam 25 on 29lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno przewidzieć co facet sobie może myśleć w tej jego główce. Oni jednak są inni niż my i czasem próby przewidywania są błędne. Sama musisz spojrzeć mu w oczy i zastanowić się czy czujesz że On kłamie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq coś tam
Ja czuje po prostu, że jestem w razie W. Póki nie znajdzie sie ładniejsza i mądrzejsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniq coś tam
Tak byłoby najprościej, ale.... jak na razie to jedyny facet, z którym można pogadać o wszystkim. Jego zainteresowania siegają dalej niż jego penis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×