Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zetkaa

mam mężą i jest mi z nim bosko a jednak..

Polecane posty

a jednak ciągle myślę o nim. Skończyło się to wiele lat temu. Czasem się widywaliśmy, bardzo rzadko, tak żeby pogadać. Czasem pisaliśmy smsy. Teraz on też ma żonę. Ożenił się jakieś dwa tygodnie po moim ślubie. Strasznie mnie to ruszyło. Nigdy nie gadaliśmy o naszych partnerach. Nie powiedzieliśmy sobie nawet o planowanych ślubach, mimo że spotkaliśmy się tydzień przed moim. Mój mąż wie o naszych spotkaniach, nie ma nic przeciwko- zaufanie. Nie wiem dlaczego tak mnie to dołuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
jak twoj mąż zacznie chodzic na spotkania z była to zrozumiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama się na siebie wściekam, że ciągle o nim myślę sama nie wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
zetka zrozumiesz zrozumiesz, to czego teraz nie rozumiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie o to chodzi, że jest mi z mężem fantastycznie. Kobiety są jednak dziwne, muszę się przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam dziwna nie jestem :) jak jest mi dobrze to nie kombinuję jak koń pod górę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta dam
a twój "MĘŻĄ" jest na pewno taki boski jak ten z ktorym spotykalas sie do samego konca? (tydz przed slubem z owym boskim mezem?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some
czasem to sie nazywa sentyment + nieopuszajace uczucie ze on powinien chciec byc ze mna (mimo ze kobieta kogos ma):P z babami nigdy sie nie dojdzie do ladu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna Kafe
dziwne skoro ci z mężem dobrze może to taki sentyment że on jest idealny bo go nie znasz tak do ko.ńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka już widocznie jestem, mając wszytko czego chciałam, chcę jeszcze więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some
kiedys ktos tu napisal cos takiego: "W Nowym Jorku otwarto nowy sklep, gdzie kobiety mogą wybrać i kupić męża. Przy wejsciu jest wywieszona instrukcja korzystania ze sklepu: ? możesz wejść do sklepu tylko jeden raz, ? jest 6 pięter, a cechy charakterystyczne mężczyzn zwiększają się z każdym piętrem, ? możesz wybrać jakiegolwiek mężczyznę na piętrze lub iść piętro wyżej, ? jak wejdziesz wyżej nie możesz już się cofnać. Pewna kobieta decyduje się wejść do sklepu żeby znaleźć tego jedynego. Na pierwszym pięrze wywieszka mówi: Ci mężyzni mają pracę. Kobieta decyduje się wejść wyżej. Na drugim piętrze jest napis: Ci mężczyźni mają pracę i kochają dzieci. Kobieta znów postanawia wyjść wyżej. Na trzecim piętrze jest napisane: Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, i są bardzo przystojni. Wow, myśli kobieta, ale postanawia wejść wyżej. Na czwartym piętrze wywieszka mówi: Ci mężczyżni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni i pomagają w pracach domowych. Niesamowite, pomyślala kobieta, z ciężkim sercem odrzuca taką ofertę i postanawia wejść na wyższe piętro. Na piątym piętrze jest napis: Ci mężczyźni mają pracę, kochają dzieci, są bardzo przystojni, pomagają w pracach domowych i są romantyczni. Kobietę kusi żeby zostać na tym piętrze, ale decyduje się wejść na ostatnie piętro. Szóste piętro: Jesteś na tym piętrze odwiedząjaca numer 31 456 012, tutaj nie ma mężczyzn, to piętro istnieje tylko żeby pokazać że kobiecie nigdy nie dogodzisz. Dziekujemy za odwiedziny w naszym sklepie. " Prawdziwe jak nie wiem co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego właśnie unikałem zawsze takich sentymentalnych pokręconych cip jak autorka tego tematu... Swędzi ją w kroku, ale oczywiscie sama siebie oszukuje, że tak nie jest... przeciez nie chodzi o zdrade :D z mężem jest cudownie :P a ta mysli o byłym... ciekawe co bedzie, gdy w małżeństwie pojawi sie pierwszy kryzys :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o co chodzi? O to, że masz doła, że tamten się ożenił, czy że mąż Ci ufa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uważałam ze przeszłosc trzeba zamykac z hukiem :O i najgorsze jest to jak kobiety w desperacji uciekają w ramiona innego zaraz po rozstaniu z poprzednim :O zamiast to przemyslec odchorowac i zdecydowac na 100% :O Kobieta z klasą nigdy nie działa w emocjach :O szkoda ze takich kobiet jest jak na lekarstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgynmtyjy
dziffffffka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manki
Nie spotykaj się z nim on ma żonę ty męża i jest ok.każdy ma kogoś dla siebie,a to jest ważne po co masz mieć doły z tego powodu szanuj kochaj męża i zacznij szanować siebie ,bo działania na 2 fronty sa nie fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepsze jest wrogiem dobrego, po prostu może trzeba na własnej skórze się przekonać, że w kapciach wygladają tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość some
komiczne nie musisz być taki wulgarny , zly dzien masz czy jak ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra i niedobra*
Ja ja rozumiem. To sentyment, cos sie kiedys nie wydarzylo i zastanawiasz sie jakby to bylo gdyby sprawy potoczyly sie inaczej. Teraz w dobie naszej klasy ciagle napotyka sie na stare milosci itp. Jest ci super z mezem a jednak ciekawosc jak by ci bylo z tamtym daje ci do myslenia. Coz, nie przekonasz sie o tym bo wybralas meza. Ale tamten nie zniknie ci z glowy nidgy. Kobiety sa dziwne....swieta racja. Wiem co mowie bo mam podobnie jak autorka, niue spotkalam go ale gadalismy na gg. Tesknie za nim, no setyment musi byc jak ktos byl najwieksza miloscia z czasow mlodosci. Ale to nie znaczy ze robie cos zle albo ze zaraz polece do niego i zdradze mojego ukochanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
troche to ty dziwna jesteś i albo męża nie kochasz albo kochasz tamtego i ciągle go idealizujesz on ma żone ty męza więc lepiej zająść się swoją rodzinką bo jeszcze ciebie mąż zacznie zdradzać i bedziesz pisać że nie wiesz czemu a sama marzxysz o jakimś niedoszłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×