Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zostawiona dla GRUBEJ

Facet mnie zostawil dla grubej jak on mogl to zrobic

Polecane posty

Gość zostawiona dla GRUBEJ

fakt bylam dla niego niedobra ostatnio, wyzywalam sie na nim, krzyczalam bez powodu ( jestem troche nerwowa:-p ) a on mnie zostawil dla GRUBEJ !!! jaki wstyd, byc zostawionej dla GRUBEJ nie dosc ze to facet zostawil ( to kobieta powinna zostawiac :-o ) to na dodatek dla GRUBEJ chce sie teraz na nim zemscic ale nie wiem co zrobic - poradzcie mi cos prosze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwasss
Może i zostawił dla grubej, ale za to odszedł od idiotki:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiona dla GRUBEJ
od idiotki ? dlaczego mnie obrazasz ? jakim prawem co ? zastanow sie co ty mowisz, jakim prawem obrazasz mnie ?? czy ja kogos obrazam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Marne to, wysil się bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko drogie
określenie "idiotka" i tak jest dla ciebie zbyt łagodne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiona dla GRUBEJ
dobra ale ja nie mowie ze jest kaszalotem tucznikiem czy innym wieprzkiem. stwierdzilam tylko ze jest GRUBA bo taka jest - tak wyglada przeciez. jak GRUBE wyzywaja zadbane dziewczyny od tipsiar, anorektyczek to jest ok, ale jak taka zadbana dziewczyna mowi o takiej GRUBA to jest zle ? zastanowcie sie bo sami macie problem ze soba :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ._.
jak Ty sie o takie cos rzucasz to ja mu sie nie dziwię ze cie zostawil a wogóle to zadna frajda przytulac sie do kosci i jeszcze takich nerwowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ._.
chocbys byla nawet najbardziej zadbana kobieta, widocznie ona ma to cos czego Ty niestety nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
jak jestes chuda anorektyczką to i sie nie dziwie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarek a psik..
większe dziewczyny tez o siebie dbają więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. widocznie miał powód to cie zostawił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostawiona dla GRUBEJ
nie jestem nienormalna by dopuscic do nadwagi :-o trzeba miec nie pokolei w glowie by byc gruba i ja nie zamierzam :-o mam 160 cm i waze 47 kg, anorektyczka nie jestem jestem po prostu szczupla i to mi wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac ma w glowie wiecej oleju niz ta dziewczyna w brzuchu. a Ty jestes nic niewarta 15letnia pinda, dla ktorej liczy sie tylko jej wlasny tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś kiedyś napisał
(chyba Boy Żeleński ale głowy nie dam) KOŚCI ZOSTAŁY RZUCONE, POWIEDZIAŁ MĄŻ RZUCAJĄC CHUDĄ ŻONĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfffjjkk7ur
nie dziwie sie, ze cie zostawil. nawet gruba dziewczyna lepsza jest od takiej popapranej panienki jak ty. nawet 130-kilogramowa babka jest lepsza - o ile nie ma nasrane w glowie jak ty. zal mi kolesia - ze byl z taka frajerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tluscioszek
szczuplosc to nie jest warunek konieczny do udanego zwiazku. nie dziwie sie, ze facet cie zostawil jesli na niego krzyczalas, wyzywalas sie itd. moglabys byc gruba i on moglby cie zostawic dla szczuplej. i wtedy bys pomyslala "osz kurwa, jestem gruba a on mnie zostawil dla szczuplej" zamiast uzyc mozgu i pomyslec "bylam wredna suka i dlatego mnie zostawil i chocbym wygladala jak miss swiata to i tak by mnie zostawil bo mam paskudny charakter".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×