Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tluscioszek

slub z obcokrajowcem

Polecane posty

Gość tluscioszek

jeszcze data konkretna nie jest ustalona, mozliwe, ze pazdziernik 2009 albo na wiosne 2010 (wczesniej nie da rady, chcielismy na boze narodzenie ale wtedy rodzic bedzie siostra mojego chlopaka, w marcu szwagierka a w maju siostra ma mature, letnie miesiace odpadaja bo nie lubie upalow). wiem, ze juz taki topik jest ale chcialam sie wypytac. bedzie troche gosci zza granicy - mysle, ze okolo 50-60 osob, wszytkim trzeba zapewnic nocleg, swoja rodzine ulokuje po czesci u siebie (dziadkowie) ale reszte ... zastanawiam sie nad schroniskiem mlodziezowym. to jest dosc tanie no i trzeba zalozyc ze bede potrzebowala minimum dwoch noclegow dla gosci z daleka i conajmniej jednego dla gosci z bliska. sama nie wiem co robic, bo jesli zrobie wesele na 100 osob to niemal wszyscy, procz mojej najblizszej rodziny i znajomych beda przyjezdni a to podnosi koszty wesela. moze z drugiej strony lepiej by bylo, zeby slub cwilny byl tu gdzie mieszkam a koscielny w polsce i wtedy zorganizowaloby sie dwa wesele ale mniejsze i gosci przyjezdnych byloby mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×