Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam poleconych

Szukam poleconych, przeczytajcie proszę

Polecane posty

Gość szukam poleconych

Witam. Niedawno zapisałam się do paru firm, w których klika się na banery lub linki i zarabia kaskę. Niestety nie są to duże pieniądze ale zawsze coś. I mam do was ogromną prośbę. Jeśli ktoś lubi takie klikanie i ma trochę czasu w ciągu dnia, to bardzo proszę o podanie swojego maila. Przyślę linki do zapisu do tych firm. Polega to na tym, że oni przysyłają wam płatne maile na pocztę, a wy klikacie gdzie trzeba i czekacie 1 s- 30 s aż reklamka się skończy. Żeby było szybciej można jednocześnie klikać w kilka reklamek, z tym, że nie mogą być one z tej samej firmy. Nie zajmuje to dużo czasu. Wystarczy dwa razy dziennie sprawdzać pocztę, wyklikać wszystko (ok. 20 - 30 minut) i po sprawie Można też klikać w płatne banery na stronach tych firm, ale to jak kto chce Osoby które nie są zainteresowane proszę o niepisanie złośliwych komentarzy. jednak są ludzie, którzy w tych formach pracują i zarabiają, choć jak już pisałam, nie są to duże zarobki ale zawsze coś. Pozdrawiam i proszę o zostawienie maili przez osoby, które czują, że mogłyby się też tak bawić w klikanie razem ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_MI
kathe1@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdtnm
"nie jest to dużo pieniędz" możesz napisać tak na serio ile można wyciągnąc z takiego klikania na miesiąc. ale poważnie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 3 zł
maks 4,50 zł odpusc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam poleconych
4 zl to moze z jednej firmy. Jak jest się zapisanym do kilku firm i do tego ma się trochę poleconych to mozna wyciągnąć pewnie z 200 zl :) zawsze coś. Pozdrawiam i proszę o maile, będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam poleconych
tyle się nawet nie da, bo jest ograniczona ilość reklam na dzień i jak się wszystkie wyklika w pol godziny to co potem? czekasz na nastepny dzien aż nowe reklamy będą :) ja nie zachęcam nikogo do siedzenia cały dzień przed kompem bo to bezsensu, nikt by tego nie wytrzymał. Tylko sprawdzasz pocztę raz albo dwa razy dziennie i wyklikujesz wszystko i masz z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany...
jaka jest twoja oferta? ile płacisz za zapis i za każdy klik? polecony daje ci od 15 do 100% zależnie od systemu... więc co z tego dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup*
wy potem tez szukacie poleconych i klikacie, na tym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×