Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luśka.

****co myslicie o tej sukni?????**********

Polecane posty

wkleiłam ją, bo nzjaoma miała ostatnio na swoim śłubie i szlicznie wyglądała. A macie linki do jakichs ladnych sukienek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka a masz jakiś już pomysł?? ma być typ rybka, czy poserzana, czy jaka?? i z gorsetem czy na ramionkach?? napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to jescze nie wiem, powoli zaczynam poszukiwania, ale na pewno musi miec jakis pasek na szyje albo na ramionkach, bo caly czas bym sie bała że mi spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka ladna, tylk oprzyznam że ja szukam jednak czegos innego. Uciekam cos zjesc, bo jescze nie jadlam sniadanka. Zajrze do tematu pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie ta z madonny nie podoba bo nie lubie fasonu "rybki", np mi sie podoba coś takiego http://www.madonna.pl/pl/pronovias.php?s=levante każdy ma inny gust wiadomo a pomysł z tasiemka na szyi bardzo fajny sama myslę o czyms takim :) jeszcze ta mi się podoba nawet: http://www.demetrios.pl/product_info.php?products_id=105 a jakie sukienki lubisz to bedzie łatwiej cos zaproponowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luska, bez urazy ale nie podoba mi sie, za strojna, za duzo firanki, do tego kolor "toffi" do mnie nie przemawia. zadko kto bedzie w niej dobrze wygladal. ale wiadomo, wszystko trzeba dopasowac do typu urody i figury. patill- pierwsza jest ok, druga jak dla mnie zbyt "bombkowata"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna....gust się zmienia jak sie tych sukienek troche obejrzy mi się raz jakas podoba a pozniej juz nie trzeba przymierzac w czym sie dobrze wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest starsznie... mi się malo ktora suknia ślubna podoba a za jakieś poł roku sama będę musiała zacząć szukać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co one wszystkie jakos tak dziwnie zgarbione na tych zdjeciach, zwlaszcza w katalogu WIECZOROWE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki, wrocilam :) przyznam że sukienki ładne, ale nie widzę tu żadnej dla siebie. Sama nie wiem jaka chcę - do \"rybki\" trzeba miec odpowiednią figurę, mysle że to nie byłoby dla mnie dużym problemem, ale nie wiem czy taką chcę :) na szcescie jeszce co najmniej pol roku do namyslu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_27
Sukienka bardzo ładna le nie dla Ciebie przecież jesteś w 6 miesiącu ciąży. Powinnaś mieć coś luźniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×