Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość E0000009

Jaką miałem akcję ostatnio, beka że ......

Polecane posty

Gość E0000009

Może i długie ale warto przeczytać bo ta historia wydarzyła sie naprawde: Wybraliśmy się z kumplami na impreze w sobote do takiego klubu gdzie schodzą się dziewczyny w przedziale wieku 25-35, raczej przeważają rozwódki po 30stce. Muzyka tam leci taka bardziej danceowa, wiecie stare hity do tanczenia, troche discopolo, jakas doda itp, taka bardziej potańcówka niż dyskoteka, tyle ze w wiekszym miescie. Oczywiscie weszlismy na wielkiej bombie, nawet piwa juz niekupywałem bo wiedziałem ze zaraz padne jak jeszcze coś łykne. Idziemy na parkiet a jako że byłem tam na tej imprezie relatywnie młody bo mam 25 lat i jestem wysoki i całkiem przystojny (po pijaku) zaraz podleciała do mnie jakaś laska, widać że grubo po 30stce i nayebana. Tancze z nia troche, wtula sie we mnie jakby chłopaka z 10 lat nie miała a całkiem miła z twarzy. Ale mówi że idzie na chwile zaraz wraca a że mi sie niechcialo czekac to sobie tancze dalej. Nie mineła minuta i jż kolejna laska sie dostawia. Co to sie z nią działo i tu zaczyna sie najlepsze. Tanczymy sobie ona już widać sie podjarała że bedzie miała młode mięsko w łóżku (miała 33 lata ale wyglądała na 28), ja tam nadal napieerrdolony ale tańcze, nawet mi wychodzi. No i laska prosi mnie zebym zamowił jej piosenke. A ja do niej "A gdzie jest DJ"? Czaicie to? Byłem tak narąbany że z 10 minut stałem i szukałem DJ'a po sali jak debil. Potem sobie stoje i szukam tego DJ'a wzrok rozmazany wiecie a ona podchodzi i w śliniacza jedzie. Trwało to chyba z 5 sekund i poszła. Wiem wiem jebało z mi mordy jak z Polmosu w Łańcucie. Poszedłem kupić gume orbit (na marne, już sie nie chciała całować), potem wracam patrze a tam zauważyłem DJ'a. Mówie ide zamówie jej piosenke Kancelarii - Zabiore Cie. O kurrrrva jak to dobrze że DJ zaczął grać "To już jest koniec - trzeba już iść" bo by mi kumple żyć nie dali a ja bym sie na drugi dzien spalił ze wstydu. A wiec podsumowanie: +/- było lizanko (ale jebało mi z ryja) - nie było jebanka (zyebauem temate) - odjebałem numer z DJ'em :D + kupa zabawy i wspomnien na drufi dzien PS. Tak tak jestem pierdddolonym mitomane wiem niechcie to nie wierzcie mam to w dupie PS2. Tak wiem ta dziewczyna miała na imie ROman i miała penisa 19 cm w półzwodzie. PS3. Tak tak wiem jestem typowy i mam sie zalogować. PS4. To na serio wszystko prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgghythk
ja przeczytalam i serio to strata czasu, nic ciekawego nie napisales chlopie wiec nie wiem czemu mialabym ci nie wierzyc ze przezyles impreze nawalony i lizales sie z kobieta - moze pierwszy raz sie lizales????????? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E0000009
zazdroscisz co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E0000009
nie bomba to znaczy ze byłem ostro nayebany czyli na wielkiej peeezdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
ale ja nie wiem o co chodzi, przeciez to nie jest zadna dziwna czy niespotykana akcja:o byles juz wczesniej w jakims klubie? czy po prostu nigdy nikt wczesniej cie nie zaczepial dopiero zdesperowane 30toparolatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E0000009
jestem stoolejarzem z F23 i normalne dziewczyny mnie nie zaczepiaja nie wiem czemu, tylko takie po 30. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
nie no ja w ogole nie czaje tutaj zartu ani zabawnej sytuacji, po prostu koles poszedl najebany do klubu, kleily sie do niego ze dwie czy trzy zdesperowane 30stoparolatki, no i co w zwiazku z tym? czesto jak jestem w klubie to widze takie akcje o co chodzi w ogole bo ja serio nei czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszka29
no i co w tym ciekawego? takie nędzne historyjki przytrafiają się każdemu kto wychodzi w sobote wieczór co jest ciekawego w tym że jebało od ciebie wódą albo że DJa szukałeś masz problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E0000009
o to chodzi ze miałem niezłą beke na drugi dzien jak sobie wszystko przypomniałem ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
moze on pierwszy raz byl w klubie i sie tak podajaral, autorze oswiec nas o co chodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my mamy beke z Ciebie
CIENIASKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! Szkoda ze nie wiadomo o co dalej choziiiiii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E0000009
Wiedziałem że mnie opieerdolicie za ten temat bo sami mi zazdroscicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
ale z czego beke? ze sie najebales przed wejsciem do klubu, zreszta chyba nedznego skoro wpuscili do niego mocno pijanych kolesi, i ze przyklejaly sie do ciebie jakies stare baby?wychodzisz gdzies czasem tak to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my mamy beke z Ciebie
Nie no jasne . Szczegolnie JAAAAAAAAAAAAAAA Ci zazdroszcze :D:D:D:D:D:D:D ps. Bekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E0000009
WIedziałem ze to tak sie skonczy, Na F23 znalazłem zrozumienie, i chłopaki mi zazdroślili a tutaj tylko obrażacie mnie a niby to forum jest bardziej kulturalne od F23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E0000009
F23 jednak jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my mamy beke z Ciebie
No to szerokosci ......Bekaaaaaaaaaaaaaaaa:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E0000009
to spieeerrdalajcie, chciałem was rozbawic ale wam to chyba trzeba fotke gowna podeslać zeby było śmiesznie :( walcie sie na ryje burczymuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E0000009
mam kolegów tylko skasowali tamten topic i założyłem drugi ale wszyscy sie juz wypowiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddopooeemmm
ej, bylam ostatnio z kumpelami na imprezie. pilysmy drina za drinem, bo przyjaciolka dostala awans. bylysmy juz ostro nawalone, gdy do klubu weszli jacys kolesie. od razu bylo wiadomo, ze jeszcze nie tak dawno jeden z drugim sikal w pampersy, ale co tam. jeden z nich wyszedl na parkiet. tanczylysmy z nim na przemian. probowal sie do kazdej dobierac, ale niestety strasznie od niego smierdzialo i zadna z nas nie mogla sie przemoc, choc faze mialysmy wszystkie ostrą. jeszcze się okazało, że tłuk z niego, bo caly czas powtarzal, ze on juz wiecej piwa "niekupywuje" - masakra. smierdzacy polglowek, ktorego nie stac na gumy orbit. dalysmy spokoj, potem patrzymy, a lize sie z najohydniejsza panna w klubie, stala bywalczyni, jakis margines, ona ma chyba z 40 lat! po prostu niektorzy kolesie sa masakrycznie beznadziejni... chocbym nie uprawiala seksu 25 lat, to z takim facetem nigdy nigdy tego nie zrobilabym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×