Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAŁA BE BE B

GDZIE SIĘ UBIERACIE

Polecane posty

Gość MAŁA BE BE B

hej gdzie kupujecie ubrania w skepia na bazarku w galeri modnych butikach ja zarabiam 1300zł i najczęściej w drogich sklepach w galeri ale w mc kupuje najwyżej 2 rzeczy i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuje w lumpeksch..nie pamietam kiedy kupiłam coś w normalnym sklepie... ale lubie lumpeksy:D:) buty bielizna i jakies kurtki, dzinsy zawsze kupuje w slepach normalnych ale bluzki sweterki...ciagle w lumpeksach ostanio kupiłam fajne 4 sweterki w idealnym stanie za 20 zł torebke jedna z a 5 i druga za 11 szkoda kasy na kupowanie w sklepach...a zwazywszy ja która zyje na ciagłym debecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
ja też w galeriach ale troche więcej rzeczy kupuje :) wydaje 1500 zł na szmatki max na mc jak się sezon zaczyna czasem uda mi się znaleść jakiś dodatek na targu czy w starej szafie mamy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w new look
next albo w lumpexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakich lumpexach
i w jakim miescie? w wawie są jakieś fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
w ciuchu jeszcze nigdy nie kupowałam ale mam koleżanka która tam się ubiera i całkiem fajnie wygląda raz mnie tam zaciągła ale jakos nic nie mogłam znale i tenn zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopi
gdzie?...w łazience albo w pokoju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zazwyczaj w sypialni. Czasem w pokoju, gdzie jest garderoba. Bieliznę zdarza się w łazience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxaaadda
ja dzinsy kupujje w Outlecie Vero Mody (byla promocja 2.pary za 65zl) :D NY (czekam na promocje) czadsem taki ryneczek. szukam okazji :) Lubie kupic cos tamnio choc mam sporo funduszy. Ale czasem zaszaleje i kupie cos w Mango lb Morganie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuam
w treści pisze gdzie kupujecie idiotko ssisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> zdziwiłabyś sie ale w urzędzie Nie dziwie się, do pracy w urzędzie idą tylko nieudacznicy. Kto inny zgodzi się pracować za taką jałmużnę? :o >>dzieki mimo że mało płaca ale godnosć mam nie mam zamiaru się prosić o kasę. Godnością nazywasz pracowanie za 700 zł? :o Więc nisko się cenisz, oj nisko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
ja nawet lubie zare i solar więc często tam zaglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
ale najbardziej denerwuje mnie jak kupie cos drogiego np 400-600zł żakiet a potem go przeceniają i całe miasto w tym paraduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> a potem go przeceniają i całe miasto w tym paraduje To chyba nie mieszkasz w zbyt dużym miescie, skoro wszyscy w jednym sklepie się ubierają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakich lumpexach
ja river island uwielbiam i peeka, ale w peeku drogo, jak nie ma promocji, ale jest fajny- duzy i przestronny-latwo cos znalezc.. ostatnio kupilam dzinsy miss60 ale za 550zł.. chcialabym znalezc jakis second hand, ale fajny, a nie syf, w wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super normalnie super
uuuuuuuuuuuuuuuuam idiotko w temacie jest gdzie się UBIERACIE a nie gdzie kupujecie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hej gdzie kupujecie ubrania w skepia na bazarku w galeri modnych butikach ja zarabiam" Czy to jest w ogóle pytanie? :D To jest jakiś niegramatyczny bełkot... A co do pytania w temacie to nie dotyczy to kupowania ubrań tylko miejsca, w którym zakłada je się na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta modna
zaczełam szyć ......nigdzie nie mogłam tego znależć co szukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście dramatem jest jak inni ludzie mają coś takiego samego na sobie... Co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxaaadda
dla mnie ciuchy sa wazne ale naprawde mozna cos b.fajnego i taniego znalezc jak sie umie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakich lumpexach
dramat to moze zle slowo, ale tez nie znosze jak kupuje cos drogiego, a potem ktos w biurze kupi to samo, tylko na przecenie.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nigdzie nie mogłam tego znależć co szukam :D:D W normalnych sklepach nie ma rozmiarówek dla tekich tłuściochów jak ty? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
nie że mają to samo tylko ja za to płace 500zł a oni przecenią na 100 po sezonie i dużo osób to poźniej kupuje was to nie denerwuje ? ja lubie być orginalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdtnm Santo Subito -----może zarabiasz z 5 tyś. to gratuluję. ja mieszkam w małym miasteczku i to sukces że w ogóle mam pracę. Poza tym te 700 zł dla mnie nie sa jałmużną. Wolę to niż żebrać. Poza tym pracuję nie cały rok. Na początku nie zarabia się kokosów. Więc bajki ze na pocztek dostaniesz z 5 tyś zostaw dla dzieci/ "do pracy w urzędzie idą tylko nieudacznicy" --- podziwiam twoje zdanie na ten temat. pooglądaj oferty pracy w takich biurach, to zobaczysz jakie sa wymagania. nie bede zniżała sie do twojego poziomu żeby obrażać dane zawody czy prace wykonywane. Żadna praca nie hańbi. więc mam szacunek dla ludzi. w pzreciwieństwie do Ciebie. żresztą proszę pochwal się gdzie pracujesz i ile zarabiasz. wtedy podyskutujemy BRAWO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz byc orginalna
? to super, bo pisze sie orYginalna. moze najpierw zajrzyj do slownika a potem wybierz sie na zakupy, pusta makowko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×