Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAŁA BE BE B

GDZIE SIĘ UBIERACIE

Polecane posty

>> ja mieszkam w małym miasteczku i to sukces że w ogóle mam pracę. A nie myślałaś o wyjechaniu do większego miasta? :o Teraz bezrobocie nie wynosi 20%, jest w bród pracy, wystarczy chcieć ją znaleźć. >>Poza tym pracuję nie cały rok. Na początku nie zarabia się kokosów. Więc bajki ze na pocztek dostaniesz z 5 tyś zostaw dla dzieci/ Jest różnica, między zarabianiem mało, a tak glodową pensją jaką ty masz :o Myślisz, że po 10 latach pracy ile będziesz w tym urzędzie zarabiała? >> podziwiam twoje zdanie na ten temat. pooglądaj oferty pracy w takich biurach, to zobaczysz jakie sa wymagania. Wymagania określa ustawa. To nic nie znaczy. Tylko co z tego, skoro w tych urzędach płacą tak jak tobie? :o >>żresztą proszę pochwal się gdzie pracujesz i ile zarabiasz. wtedy podyskutujemy Żenujacym by było chwalenie sie zarobkami :o Trzymajmy jednak pewien poziom :o Pytam poważnie - nie myślałaś o przeprowadzce do większego miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
lubisz byc orginalna ja cie nie obrazam pomylikam sie pisze szybko bo jestem w pracy jejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz byc orginalna
taaa, jasne. szybko piszesz i stad to orgInalna. nie tlumacz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ale wynajem mieszkania tanie nie jest. :o Co to za argument? Będziesz dużo więcej zarabiała, to będzie cie na to stać :o Teraz pewnie utrzymują cie rodzice, a te 700 zł masz tylko dla siebie? Tak? Pomyśl co będzie jak zechcesz się usamodzielnić :o >>to chyba w życiu najważniejsze żeby czuc sie dobrze i być szczesliwą. Ja bym jednak wolał być szczęsliwym z choćby minimalnym zabezpieczeniem finanswoym, "w razie co" 🖐️ >>Jestem optymistką i wiem że kiedyś bedzie lepiej Będzie lepiej, jak ruszysz dupsko z urzędu, wykarzesz inicjatywę, ochotę na zmianę. Po tym co piszesz widac, że to się nie stanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffddffd
Na allegro! Tylko i wyłącznie! Nie rozumiem dlaczego przepłacacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie utrzymują mnie rodzice i te 700 zł nie mam tylko dla siebie. O kurde, to na ile osób to ma wystarczyc? :o Ruszyc dupsko??? -------- to poleć jakąs pracę. Dla osoby 25 letniej, z wykształceniem wyzszym, i orzeczonym stopniem niepełnosprawnosći. Jakie skonczyłaś studia? Jakie masz doświadczenie zawodowe? Gdzie mieszkasz? Wystarczy rejon polski Jaki to stopień niepełnosprawności? Czego dotyczy? Czy masz rodzinę (mężą, dziecko) czy jesteś mobilna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> wiesz nie będe ci pisała tego wszystkiego bo to bezsens Chciałaś, zeby podpowiedział ci jakiej pracy szukać i gdzie. Bez tych info nie podpowiem 😴 >> Zapewniam że są osoby które mniej zarabiają i jakos żyją Nie da się mniej zarabiać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> uhummm nie da??? ty chyba w jakimś fikcyjnym świecie żyjesz. To Polska!!!! To ile to jest to mniej i w jakim zawodzie tyle płacą? :o >>Znajdź najpierw pracę super płatną. Na początku to wtedy daj mi znać. Praca MAŁO płatna, na początek, powiedzmy jako pierwsza praca, to 1300-1500 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> chyba w Warszawie albo większym miescie i 1500 brutto. Zresztą brak słów Nic podobnego, mówie o miastach powiatowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuje tanie ciuchy, bo: 1) szybko mi sie nudza 2) szybko wychodza z mody 3) wole miec 2 rzeczy niz 1 w cenie dwoch 4) nie zauwazylam, zeby rzeczy byly lepszej jakosci gdy zaplace za nie drozej, zreszta mam taki charakter, ze u mnie zadna rzecz dlugo nie przetrwa Na szczescie mieszkam w UK, a tu ciuchy sa dosyc tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję niedrogie rzeczy i nie zwracam zbytnio uwagi na markę. Szkoda byłoby mi pieniędzy na szmatki. Wolałabym przeznaczyć je na coś innego, ważniejszego dla mnie wżyciu. W moim mieście można się całkiem ładnie i niedrogo ubrać na Giełdzie Odzieżowej,tylko problem jest z wjazdem. Tam są ceny hurtowe i duży wybór ciuszków i dodatków za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbelekkk
zara i tylko zara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgfsdfdsf
ja sie ubieram w ciuszki ktore sweet dreams zbierze dla biednych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość espri
A ja ubieram sie w sklepach esprit , s.oliver lub mexx .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×