Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123aaa

co mozna przygotowac na....

Polecane posty

Gość 123aaa

cieplo na urodziny ??? robie rozne salatki przystawki ale nie mam pojecia co przygotowac na cieplo chociaz jedna danie???? ludzie maja przyjsc ok 19 przypuszczam ze bedziemy siedziec di bardzo pozna i pasuje podac chociaz jeden posilek cieply ale jaki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to zalezy jakie to urodziny. Jesli jestes nastolatka to zwyczajna pizza wystarczy, jesli to cos porzadniejszego to hmm.. jakis bigos, czy miesko :P ale skoro nie wiesz tego, to zakladam ze pizza spokojnie wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
urodziny 28:) znajomi praktycznie w tym samym wieku bedzie 8 osob pizza odpada za duzo roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
no tez nie bardzo myslalam o czyms innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
a ma ktos moze przepis na zupe strogonow ???? kiedys jadlam na komunii super byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze popros kogos o pomoc? W sumie to dla 8 osob to troszke trzeba tego przygotowac. Jakas potrawka z ryzem byla by ok, a moze lasagne? Łatwo sie je robi, razem z gotowaniem sosow itp to moze z godzinka, a to ile tego zrobisz zalezy od pojemnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio w sumie po raz pierszy robiłam udka kurczakowe pieczone w piekarniku - wg przepisu konczity gdzieś tu na topiku (tzn w miarę prosty - zamarynować w ziołach i oliwie dzień wcześniej) I były całkiem fajne - tak sobie myślę że mogło by to być niezłe - w miarę tanie, smaczne, a jak zrobisz tego całą blachę to dla wszystkich starczy. A jak pachnie! (oczywiście jak masz piekarnik do dyspozycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
krewetka spierdalaj ciebie sie nie pytam!!!!!!! nie wiem ile masz lat a piszesz jak gowniara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krewetka - tu chodzi o pomysł, nie o przepis... 123 - może trochę kultury, co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
a ty co nie klniesz jak cie ktos wkurwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schab po cygansku :) badz salatka gyros ale na cieplo z piekarnika :D , bagietki czosnkowe a do tego jakas salata i kurczak , jest duzoooo pomyslow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
a moge prosic o przepis tej salatki gyros na cieplo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezankak
może być bigos, bogracz (mniam :-p), krokiety z jakąś sałatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gyros to tez swietna opcja, z reguly wszystkim smakuje :) Poszukaj w internecie i dopasuj do siebie przepis, bo jest ich cale mnostwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatke gyros znajdziesz gdzies w necie u nas zawsze moj facet robi wiec ja nie bardzo wiem co i jak , ale pyszna jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
ta salatka musi byc super:) jeszcze raz wielki dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123aaa...kobieto ty się lecz..nie wyzywam cię wiec się opanuj....a z resztą z takich wariatek jak ty to się tylko uśmiac po pachy można...spadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123aaa
strasznie sie tym przejelam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×