Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie Umiem Teraz Żyć

Zostawił mnie A na KONIEC taki sms

Polecane posty

Gość Nie Umiem Teraz Żyć

Gdy wyszlam z Jego domu,napisał że nie usmiecham sie gdy robi obiadek,kolacje dla mnie! Tak bardzo zranił mnie tym smsem,ze ciagle płakałam:( Ja zawsze,za kazdym razem,gdy robi mi pyszne jedzonko,to az skacze z radosci,bo gotuje naprawde wysmienicie!:) Nigdy nie widzial mnie smutnej:( Wiec dlaczego napisal,ze nawet nie potrafię sie usmiechać???:( Koniec wszystkiego :( a na koniec taki sms:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczynił cię współwinna rozpadu związku, trzeba mu było odpisac, że jest zwykłym gnojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabciak
a może się pomylił i ten esemes miał być do innej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Umiem Teraz Żyć
Doceniałam zawsze wszystko co robil dobrego:( Kuzwa dlaczego mi tak napisał! Bez sensu,wie dokladnie ze zawsze się bardzo ciesze z rzeczy które robi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Umiem Teraz Żyć
Nio bez przesady:) Do mnie,do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Umiem Teraz Żyć
Doprawdy (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre:D moze nie wiedzial jaki podow podac do zerwania i wymyslil,ze sie nie usmiechasz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Umiem Teraz Żyć
Też mi się tak wydaję! Bo bez przesady! Uwierzcie mi ,że po przeczytaniu tego smsu najpierw chcialam sie śmiać w głos! Ale no niestety była noc,wiec zaczelam wyć jak dziecko uffff....:( Co za drań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyj sobie teraz kochana
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Ale no niestety była noc,wiec zaczelam wyć jak dziecko uffff.... wam tu niewiele trzeba ja juz naprawde nie odrozniam topikow na jaja odtych powaznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceciSaPrzewidywalni
Kurde, mój ex był podobny :o Gdy zaczynał mnie zdradzać, to próbował przyczepić się do wszystkiego. A ponieważ jestem idealna (:D) to wyszukiwał argumentów na siłę: [jedziemy autobusem, sciśnieci w tłoku] a on: "Sorry nie chce się czepiać, ale np. teraz... nie uśmiechasz się wcale... widzisz, też masz wady". Niedlugo po tym nie byliśmy już razem, pognał to swojej wieloletniej niespełnionej miłości (która akurat spojrzała na niego przychylniejszym okiem ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×