Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ceeezar...y

wytłumacznie mi dlaczego niskie=brzydkie

Polecane posty

ja spodni nigdy dla siebie nie znalazłam;/ zawsze muszę kawał nogawki uciać;O choć nie raz przymierzałam dżiny byłm bardzo zadowolona bo były długosćia idealne! wyszłam z przebieralni oglądam się a tu obok laska 1.80 ma na dupie te same spodnie co ja, tylko, że jej się kończyły pod kolanami;O:O okazało się, że to są rybaczki czy spodnie 4/5....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Ok skrócić zawsze można .... Ale jak za krótkie? Co dosztukujesz? :O To jest problem ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Owszem, ale i tak swoich nóg nie oddałabym za żadne spodnie ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
hmm .. jakoś faceci tego nie czują .... mów co chcesz ... ale faceci szaleją za długimi nogami ... Oczywiście pod warunkiem, ze cała reszta jest także atrakcyjna ... Co tu kryć najważniejsza jest twarz i figura ... potem szczegóły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest pierdolenie, że faceci szaleją za długimi nogami takie samo jak z tym, że uwielbiają chude dziewczyny. nieraz się przekonałam, że facet wolał krótkie okrąglejsze niż dłuugie i b szczupłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Hmmm taaa.... I dlatego modelki mają długie? I są wysokie? Mów co chcesz, ale wyjątki to tylko wyjątki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SteelRat
kciukiem ma rację - jak pisałem ja sam kocham niskie kobiety, a krótkie nogi... A po co mają być długie? Nogi mają być ładne, długość jest drugorzędna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszniutkie
"Dlaczego wysokie są atrakcyjniejsze? Bo długie nogi możliwe są tylko u wysokich ... Czy długie nogi są atrakcyjne? Owszem są ... " Tak ale to też długie korpusy, długie ręce, stopy itd. Nogi to nie wzrost a proporcje a do tego muszą być zgrabne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Popatrz na plaży ... jak wygląda strój kąpielowy w połączeniu z długimi nogami, a jak na wersji "innej" ... Ubranie zawsze lepiej prezentuje się na wysokiej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszniutkie
ankietka sorka ale modelki to są stojaczki na ubrania a nie jakiś kanon ponadczasowego piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Kto Ci powiedział, że korpus itd duże? Ja mam cienkie paluszki, małe dłonie, małe stopy (36-37) i długie nogi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, moim zdaniem na typowej dlugieej chuudej modelce, źle sie ubrania prezentują. muszą być ksztalty, żeby pokazać jak coś się dopasowuje n ciele, a nie jak wisi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszniutkie
JA JA JA JA dobrze jesteś najśliczniejsza i najpiękniejsza :D. Każdy ma inny gust i tyle i faceci nic nie wolą woleć cos może jeden konkrety facet a nie cały gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio widziałam dwie koleżankiidące ulicą - niska blondynkę i wysoką szatynkę...Pierwsza rzuciła mi się w oczy ta druga - wysoka, długie nogi, ładna buzia. Blondynka nie była brzydka, ale gorzej prezentowała się przy wyzszej kolezance. Jednak niestety czasem zdarza się, że wysokie kobiety chodzą dość męsko, bez tzw. kocich ruchów, co ujmuje nieco z atrakcyjności ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gasollin
ja tez lubie dosc niskie kobiety (gdzies tak 165cm), ale, kuciukiem 152cm to juz karzełkostwo. Bym sie czuł przy takiej jak przy dziecku:O Przy wysokiej jak przy drugim facecie:O Autor dobrze powiedział. Długie nogi, krótkie nogi, obojętne. Ważna jest ładna twarz, nie anorekcyjna chodość ani otyłość, najlepiej jeszcze jak kobieta wyglada jak kobieta, wiec wazne duze piersi, wcieta talia,duze biodra...i własnie te proporcje. Do dziewczyny z długimi nogami - mówisz, ze masz długie nogi, a dłonie, stopy itp szczuplutkie. Wiec proporcje nie są zachowane:O A wiec taka idealna nie jesteś. I wiecie co dziewczyny?? Wiecej skromności wam zycze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogashstraszne
a 173 cm to za duzo jak dla kobiety ? szczuplej ,ale nie szkielet mam wszystko jak nalezy :PP tylko takie mam do Was pytanie szczegolnie do mężczyzn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Streightlis
moim zdaniem to idealny wzrost dla kobiety pod warunkiem,ze jestes drobnej postury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszekLECH
173 to dobry wzrost lubie niskie,ale one sa zbyt pospolite ,a moim marzeniem jest miec przy sobie kogos kto wyglada zjawiskowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeezar...y
ogashstraszne - szczerze?? jak dla mnie to za duzo..ale w sumie kazdy woli co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryczekświetliczek
no ja jestem facetem i mam 184 wiec dla mnie jestes idealna ;) i tylko kurduple moga powiedziec,ze za duzo..:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszniutkie
A ja zawsze myślałam że to od gustu zależy a nie od wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kafe
ty normalny jesteś a co wzrost do tego może ty tylko fotki modelek z wybiegu widziałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Wyobraźmy sobie 2 kobiety ... Obie bardzo piękne ... Identycznie mini ... Różnica między nimi jest taka, że jedna ma nogi dłuuugie, a drugiej nogi zaczynają się, aby zaraz skończyć ... Naprawdę wierzycie, że ta mini wygląda na tej krótkonogiej lepiej? Tak, ubrania najlepiej prezentują się na karłach... Taaaa jakie to oczywiste... Rozwalacie mnie ... :O Może poinformujcie o tym świat mody, że nie znają się na tym ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
patryczekświetliczek - wreszcie ktoś powiedział prawdę ... Taka prawda, że kurduple "przypadkiem" będą gustować w kurduplach ... Małe to są słodkie dzieci, a nie dorośli ... Pewnie facet w dziecięcych spodniach też jest super przystojny? :O I tylko Wy odkryliście, że wysokie są jakieś wynaturzone i mają "wszystko" wielkie ... :O A świat mody odwrotnie ... uważa, że niscy mają "wszystko" blisko siebie ... :P i dlatego nie można nic na nich zaprezentować ... Poza tym wg Waszych wypowiedzi wynika, że największą ujmą dla faceta byłoby mieć dziewczynę modelkę ... Jakoś tego nie zauważyłam, a wręcz przeciwnie .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×