Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskaaaa1

170 TYS. WYSTARCZY NA BUDOWĘ DOMU?

Polecane posty

Gość kokosfiufiu
trzeba sobie radzic... i myslec o zagrozeniach....mieszkam w duzym miescie, w rodzinnym mam mieszkanie , ktore wynajmuje...ja wynajmuje w aglomeracjiiii....yeyks....nie mam zamiaru wracac do miasta gdzie sie ur..ale tez nie chce wynajmowac do konca zycia sobie mieszkania....calkowity koszt wynajmu obecnie=1500zl...wole dolozyc i walic ta kase w cos co bedzie moje -moj dom. praca, zdrowie, zycie...wszedzie jest ryzyko...domu sa dla ludzi..wiec... trzeba myslec.... najwidoczniej twoim znajomym sie nie udalo...sorrrryyy..i tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie rozumiem cie
ty wynajmujesz komus ?tak? on ci placi 1500??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie rozumiem cie
napisz jasno i wyraznie i bez tych wielokropkow ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba myslec.zgadzam sie
ale ty nie myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan club dody
wystarczy i na wykończenie parteru jeśłi masz tanich pracowników ja mam 8,5 na 8,5 w środku jest gotowy (piwnica parter i poddasze zamieszkane) na dzień dzisiejszy poszło około 300 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem fajne domy
mozna pobudowac juz za 150tys. wiec nie pierdolcie glpot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaa1
to może nadzieja jest.... robotnicy prawie za darmo bo to rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosfiufiu
W SWOIM RODZINNYM MIESCIW WYNAJMUJE SWOJE MIESZKANIE KOMUS DLA SIEBIE WYNAJMUJE INNE, W INNYM BO W "INNYM" MIESZKAM OBECNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosfiufiu
POBUDOWAC MOZNA...A CO Z WYKONCZENIEM...WISZ TAKIE PIERDOLY JAK..PANELE, MEBLE, AGD RTV...PLYTKI, KABINA, ZLEWY..JEJKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz se sama
to akurat nie jest najdrozsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze cos potrzeba
pomysl...bierzesz kredyt. budujesz dom a za co reszta? przeciez nie bedziesz o suchym chlebie zyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuki
autorko topiku-marzenia trzeba realizować, więc dąż do celu, a tymi zniechęcającymi wpisami się nie przejmuj:-) poszperaj w necie i uwierz mi MOŻNA wybudować mały domek za taką kasę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ci robi rodzina
to co innego, strasznie droga jest robocizna, Po prostu wez i skalkuluj sobie materiaily, a nie pytaj, bo przeciez kazdy buduje w innym standarcie. Pamietaj o projekcie, zatrwierdzeniach, uzbrojeniu ,instalacjach, ogrodzeniu Na koniec jeszce skalkuluj jak bedzie z dojazdami, jesli to daleko od pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
""""""""""""zawsze cos potrzeba pomysl...bierzesz kredyt. budujesz dom a za co reszta? przeciez nie bedziesz o suchym chlebie zyla?""""""""""""""""">>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> wiec nie ma ludzi, ktorych stac na dom..tak? wiec w domach mieszkaja rodziny wp...kit z okien tak? jaka ciemnota racja.trzeba kalkulacji i trzezwego spojrzenia na syt, ale bez przesady, sa ludzi ktorzy sa w stanie zarobic na dom i na przyzwoite zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem wolna od kredytow
I szczesliwa dzieki temu.bo niewyobrazam sobie takiego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy
tez uwazam,ze zmiescisz sie w tej kwocie, jaka dysponujesz. wykonczenie jest wiadomo zawsze najdrozsze,ale wszystko zalezy od tego,kto co chce miec w srodku. ja wykonczylam dom 100m2 za 60tys. dam ci pewna rade : jesli chcesz miec np. wykonczenia drewniane, to lepiej kupowac bezposrednio w tartaku niz w sklepie. ja tak wlasnie zrobilam i wyszlo to o polowe taniej. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie
o domkach kanadyjskich....ma ktos?...producenci, budowlancy ktorzy soe tym zajmuja to chwala...ale jak jest naprawde? jest awaria i co wtedy? rura pekla..woda sie leje....sciany z plyt i co..ropzierd...ic wszystko trza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaaa1
tartak mam 500 m od działki ale ja chcę panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna chyba jestes
to masz tanie panelki w obim. tylko że ja takie kupiłam kiedys do mieszkania i po 2 latach trzeba było wymieniac bo wyglądały tragicznie :D nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guci by guci
ja rozumiem, ze mozna kupic cos byle jakiejs jakosci do domu..cos wymiennego...ale zeby w dom ladowac sam szajs....dom to cos trwalego...na cale zycie czasami...wiec czasem warto wydac wiecej i cieszyc sie zakupem dlllllllllllluuuuuuuuuuuuuuugie lata...niz po 3 jeczec ze cos sie wytarlo starlo peklo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna chyba jestes
jestem tego samego zdania , to sie robi na lata. Ale tutaj wsiadaja od razu na człowieka jesli powie że ma te 400 tysięcy i chce włozyć w jakość domu. No wybacz ale na ze 170 tysiącami nawet bym sie nie zabierała. Robić coś byle jak i wykańczac później latami to lepiej nie robić w ogole. Takie moje zdanie. I wsiadanie że buduje pałace i bede siedzieć w jednym pokoju żeby nie sprzatac zalatuje mi tu zazdrościa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guci by guci
hehehe teraz pewnie po mordzie dostane....ale marzy mi sie lodowka taka za 5 tys...zajebista...wiec z tych 170tys -5tys=165tys....lipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta ma własną działkę, podmurówki wydaje mi się że spokojnie te 170 tys. wystarczy.... na wschodzie jest taniej niż np. pod Warszawą i jeszcze taka jedna uwaga: śmieszna chyba jestes>>po co władowywać kase w niewiadomo jak duży dom jeśli na starośc i tak zostaniecie w nim sami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guci by guci
ale glupota...jej dom wcale nie jest jakims gigantem z tego co czytalam...dla was garderoba, gabinet dwie lazienki....to jakies monstrum?.....ludzie zmienia sie styl zycia, bycia...sa tacy, ktoryz przestrzeni potrzebuja w domu....zazdrosc dupe sciska mowiac brzydko. najlepiej wrocic do czasow mebloscianek i dwoch pokoiiiiiii dla 5os rodziny i psa....chore......choreeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna chyba jestes
faktycznei 170 metrów dla 5 osobowej rodziny, faktycznie pałac.nie ma co. maja mi sie dzieci gnieździć żebym zaoszczedziła , duzo lat jeszcze wspólnego mieszkania razem .mamy duza rodzine także miłoby było jakby ktoś przyjechał i miał gdzie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna chyba jestes
a robienie na raty domu uważam za poroniony pomysł. takie moje zdanie. Po co to stawiać skoro jeden pokoik wykończycie.A reszta kiedy? za 5 , 10 lat i mieszkać bedziecie w tej chawirze nie majac z niej pożytku? bez sensu. to moje zdanie. i tutaj mam prawo je wyrażać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guci by guci
ZA 5 -10LAT TO JA SOBIE MOGE OGROD WYKANCZAC...ALE NIE DOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczki jakies przewrażliwione jesteście- jeden buduje większy dom jeden mniejszy więc nie najeżdżaj na kobietę tylko dlatego że nie ma 5 dzieci i wystarczy jej mniejszy domek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszna chyba jestes
moim zdaniem bez sensu wykańczać jeden pokoik i tak sie gnieździć majac puste pomieszczenia. Kiedy je wykończycie? za 5 lat , 10? lepiej wziąć kredyt jesli macie już działke , robocizna wam odejdzie, super okazja , lepiej zrobić skoro macie taką szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guci by guci
NASTAPILO RACJONALNE ODPICIE PILECZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×