Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona_życie

tanie drinki - mam pyszny przepis,dawajcie więcej

Polecane posty

Gość gość
przestań spamować tym góóóóównianym kvrwapsem~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naturalnica
Zawsze warto mieć w domu: blue curacao grenadinę likier pomarańczowy/brzoskwiniowy lub z jakiegoś innego wyrazistego owocu gin wódkę oczywiście! ja używam lubuski bo jest łagodna i przez to dobra do drinków mleko skondensowane świeże owoce tonik koniak brandy whisky Wiadomo że od czasu do czasu kupuje się takie rzeczy. Zróbmy raz a dobrze takie zakupy a potem eksperymentujmy z drinkami. Jak znajomi przyjdą to też nie trzeba wtedy ganiać do sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matadarek
Świetne połączenie z syropem z czarnego bzu - to od temu dodaje klimatu, ale swoje robi też jakościowy alkohol. Ta czysta jest delikatna, przyjemna w smaku , nie pali w gardło - zdecydowanie moje klimaty, ale też kwestia taka, co wam odpowiada. 40 ml Gutt Vodka Pure 30 ml syrop z czarnego bzu 40 ml świeżego soku z cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowa stronka z prostymi drinkami do zrobienia w domowych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
ja bardzo lubię robić drinki na bazie takich mieszanek sokowych http://bezalkoholowe.com/47-drinki wtedy jest możliwość zrobienia coś alkoholowego oraz wersji dla kierowców :) tym sposobem wszyscy piją prawie to samo i nikt się gorszy nie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×