Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggf

Skad towar od supersprzedawcow na Allegro? Ciuchy, kosmetyki?

Polecane posty

Gość ggf

Skąd biorą towar... np. kosmetyki... które sprzedają potem np. o 10-15 złotych taniej niż drogerie... no przecież nie z polskich hurtowni... albo ciuchy... kiedyś przerabiałam temat sprowadzania różnych rzeczy z USA i to naprawdę nie jest tak łatwe i tanie... więc skąd tyle tych supersprzedawców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie
ze supersprzedawcy nie musza narzucac duzej marży jak niektóre drogerie czy sklepy, poza tym kupujac duze ilosci w hurtowniach mozna naprawde zyskac swietne ceny co pozniej przekłada sie an cene sprzedazy. a handel przez internet staje sie duzo bardziej popularniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK MNIE WK..TA ZIELONA
ha.....widzisz...np..panie aptekarki....wynosza rozne takie towara ze sklepu...jak? nie wiem...ale kupowalam od jednego takiego aptekarza kosmetyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tykwa z pola
ok, dana sprzedawczyni moze wyniesc cos raz na jakis czas... mimo najszczerszych zlodziejskich checi nie dalaby rady wynosic tyle, zeby miec tytul supersprzedawcy. nawet kupujac po cenach hurtowych nie da sie przeskoczyc pewnego poziomu cenowego... a na allegro wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różnie
nie wiem jak jest z kosmetykami ale sprzet rtv, ubrania czesto sprowadzane sa z chin, i uwierz mi nie rozpoznasz że to podróbka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam producenta, ktry sprzdaje swój towar pod innymi nickami, bez marży sklepowej po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×