Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxkittyxx

KIEDY BEDE WIEDZIALA ZE TO TEN ??!?!?!?!?!

Polecane posty

No wlasnie? ile mam dac czasu chlopakowi zeby byc pewna ze to jest ten na ktorym mi albo zalezy albo nie... spotkalam sie z nim juz 4 razy i nadal niewiem co mam o tym myslec? czy od razu powinnam byc nim zauroczona po uszy czy to tez moze nadejsc z czasem ? Ma naprawde wiele zalet- inteligenty (bardzo mnie to pociaga u facetow :P), z dobrymi manierami, przystojny i naprawde sympatyczny :) Tylko wlasnie ja ciagle sie zastanawiam czy ja bym chciala z nim byc czy nie- z jednej strony nie chcialabnym go zranic jak mi sie nagle"odwidzi" ale z drugiej strony jak bede odwlekac to zaraz sobie pewnie znajdzie inna :/ co mam robic?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teklowka
jak sie jeszcze zastanawiasz to na pewno to nie ten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem to sie wie od razu a czasem przychodzi z czasem. mi trzeba bylo dwoch tygodni by zrozumiec, ze go kocham. Najgorzej maja te ktore najpierw odpychaja a potem jak faceci odchodza to nagle im sie przekreca, ze jednak im sie podobaja. to dopiero porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dwie dychy na karku :P kurcze no mozna powiedziec ze to juz prawie wygladalo tak ze ja powiedzialam good bye a potem zrozumialam, kurcze co ja wyprawiam przeciez tak naprawde go nie znam wiec dlaczego skreslam faceta jak ma tyle zalet? ja jestem cholernie niezdecydowana, ale z drugiej strony przeciez nie ma idealow ... chyba powinnam go poznac blizej wkoncu miesiac sie znamy dopiero, a po 3 spotkaniach nikogo dobrze nie poznam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czlowieka poznaje sie w gruncie rzeczy cale zycie. jesli czujesz sie z nim dobrze, to znaczy ze ok, a jak cos Ci nie pasuje to sobie odpusc, majac 20 lat masz jeszcze prawdopodobnie wielu facetow przed soba i nie ma co sie rozmieniac na drobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dobrze sie czuje w jego towarzystwie- doszlam do tego wniosku po ostatnim spotkaniu i dlatego jak na poczatku mailam zamiar nie wiazac sie z tym facetem, tak teraz zaczelam sie nad tym powaznie zastanawiac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×