Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukiwaczjej

gdzie taką znaleźć?

Polecane posty

Gość sztandar w błocie
T może mała sugestia co do pytania autora wątku : włazisz na jakiś portal randkowy i wybierasz sobie jakąś pannę, ale tylko taką, która -nie zamieściła zdjęcia (bo celujemy w skromnośc i rozsądek, a nie pustactwo) - interesuje się poezją lub inną sztuką (zależy nam przecież na wrażliwej i wartościowej naturze) -studiuje bądź skończyła studia (bo każda mądra dziewczyna studiuje lub studiowała) - nie pisze do nas żadnymi wulgaryzmami - rozmawiamy potem z nią przez gg przez miesiąc lub dwa przed ewentualnym spotkaniem, by sprawdzic, czy prawdopodobieństwo że spotkamy właściwą jest niezerowe Takie wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzy zuzy
hello! witam, mam 17 lat i jestem taka jak piszesz, moze sie poznamy? nie no szukam chłopaka porządnego, ok 175 cm wz krótkie włosy, pukładane w głowie, plany dotyczace dobej pracy bądź studiów, kogoś wiernego, kochającego, kogoś z kim mogłabym posiedzieć w ciszy i wyszaleć się na dyskotece, jednocześnie do tańca i do różańca. ale nie chcę by oglądało się za nim pół miasta... wiem przesadzam... dlatego jestem sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ sztandar w błocie coś w tym jest co piszesz :) @suzy nie przesadzasz... szukajcie a znajdziecie :) @lilly nie śpię jeszcze, ale lada chwila się wybieram :) szybko się nauczyłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pomaranczowo bo tak
poszukiwaczjej sprawdz maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukwiaczjej
@pomaranczowo sprawdz maila :P🖐️ ja na dzis juz po zajeciach ide spac chyba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukwiaczjejj
a znasz taki dowcip? siedzą dwie panny... jedna brzydka a druga też z politechniki :) a tak serio to na kierunkach technicznych jest bardzo mało dziewczyn :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) nie wiem jak na Was.. ale na mnie pogoda działa dzisiaj wystarczająco dołująco.. :( :D moze lepiej uzyc okreslenia przygnębiajaco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zapijam smutków;) po prostu zle sie czuje.. ta pogoda.. na dodatek.. chcialabym zeby mnie ktos mocno przytulił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×