Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsdsds

bol gardełka i katar co moge sosować/kupic w aptece

Polecane posty

Gość dsdsds

Moje dziecko ma roczek i dzis sobota wiec lekarz panstwowy zwykły nie przyjmuje, goraczki nie ma, ale widze ze ma katar mam Navisin , sol morską, masc majerankowa wiec tu sobie poradze, ale nie wiem co moge na gardlo zastosowac zeby mu pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej syrop
ja zawsze w takich sytuacjach podaje LIPOMAL z malin i innych koszt 7 zł a jak dziecko ma kaszel to daję SUPREMIN przeciwkaszlowy fajny syrop i tez kolo 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsds
czyli bez recepty, wybieram sie do apteki własnie pomaga, lekko pokasłuje wydaje mi sie ze to od gardła, wczoraj pjechalismy na rower, nałykał zimnego powietrza boon zawsze duzo mowi i sadze ze to z tej przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsds
nie powinien zaszkodzic, bo to tak bez konsultacji z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej syrop
ja podaje je moim dzieciom od zawsze bardzo zadko chodze z nimi do lekarza bo np lipomal jest calkowicie ziolowym srodkim na przeziebienia nie ma tam chemii i innych, zaszkodzic nie zaszkodzi a po 3 dniach objawy mijają i nie ma potrzeby isc do lekarza. Jesli objawy utrzymują sie dluzej to wtedy musisz ale tak to nie trzeba przynajmniej tak mi lekarz i pani z apteki od zawsze mowily. No chyba ze dziecko gorączkuje to wtedy gorzej. Ale wydaje mi sie ze to tylko przeziebienie.Lipomal ja podaje w dzien a zeby maluch przy ostrzejszym kaszlu nie budzil sie w nocy to podaje wlasnie supremin dziala jak sinecod a tanszy o prawie 20 zł. Jesli masz watpliowsci to zapytaj pani w aptece ja podaje informacje jakie sama uzyskalam i poki co nie zaszkodzilo a pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsds
dzieki serdeczne, zapisałam, i jade jeszcze popytamw aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdsfsdf
dzieki kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarna0809
na ból gardła tantum verde-pomaga! ja 2 tyg temu tak miałam nie szkodzi dziecku.i duzo grejfrutów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×