Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mira28

NOS- dr. Stępniewski ?

Polecane posty

Gość karolaa4
Ja miałam operacje u dr Stępniewskiego miesiąc temu. Jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noseczek
Ja mialam 11 lat temu. Jestem ogromnie zadowolona ! Naklepszy lekarz w pl, ogromne doswiadczenie ! Poza tym w Kobylikach ma super kadre anestezjologow ! Polecam z calego serca ! powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to dobrze, cieszę się dziewczyny ze wszystko ok. Karolaa4 mogłabyś mi przysłać fotki swojego noska przed i po operacji na maila: hrabinaluwr@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didio
A w Gdyni? Zna ktos specjal;iste od nosa w gdyni? Gdzie urzeduje ten dr stepniewski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr. Stępniewski kiedyś operował w Poznaniu, a teraz w Kobylnikach- koło Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak mało osób coś o nim wie, na prawdę nikt już nic nie może nic o nim powiedzieć? Czy Stępniewski lepszy jest np. od Bieleckiego czy Skupina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po operacji u Stępniewskiego na razie czekam na efekty- jestem w gipsie, czy są jakieś osoby po operacji u Stepniewskiego, czy tylko ja na tym forum jedna ją u niego robiłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
mira28 czy masz moze jakies zdjecia dziewczyn po operacji u dr Stepniewskiego???? A najlepiej przed i po :) Chciałabym baardzo je zobaczyc, bo na beauty w polsce niestety nie mam dostepu do galerii zamknietej ... Byłabym Ci wdzieczna bardzo! Z tego co czytalam na beauty, to dziewczyny sa zadowolone z nosków od tego wlasnie doktora :) i dlatego powaznie sie nad nim zastanawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elsol
hej :) Ja robilam w dokladnie tydzien temu operacje noska u dr Stepniewskiego. Nosze jeszcze gips na twarzy ale z samego pobytu w klinice jestem zadowolona. Przy zmianie opatrunku w sobote mialam okazje obejrzec swoj nowy nosek i choc jeszcze opuchniety i troche nierowny to wygladal juz bardzo ladnie. Napisze wiecej gdy za tydzien zdejme gips.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwag30
witajcie, dziś jest 13 dzień po operacji nosa. Wczoraj miałam zdejmowany gips i czubek jest troche opuchnięty i zdrętwiały.Jak długo to potrwa? Czy lekarz was pytał jak bardzo chcecie miec zwezony nos, bo mnie nie...zdałam się na Nigo. Kiedy nos bedzie taki jak powinien być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega123
ja robiłam powieki i jestem zadowolona i z ceny i z zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna
Dnia 4.10.2008 o 13:35, mira28 napisał:

Ktoś miał operacje nosa u dr. Stępniewskiego? jakie opinie?

Ja miałam paskudny mam nos kopnięty w jedna str dziurki widać ! Muszę poprawiać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
3 godziny temu, Gość Justyna napisał:

Ja miałam paskudny mam nos kopnięty w jedna str dziurki widać ! Muszę poprawiać 

u którego Stępniewskiego? Slawomira czy Jana? opowiedz coś więcej prosze, jak wyglądał nos przed operacją i jak wygląda teraz. kiedy miałaś te operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×