Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość greenka

ODCHUDZANIE ze Slim Coffe

Polecane posty

Gość gość
heh, oryginalna prawdziwa Green coffie jest w kapsułkach a nie do pica :) Widze że ktoś się dał oszukać, albo kłamie doszczętnie nie mając pojęcia jak to nawet wygląda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem problem leży w źle dobranej diecie. Nie jestem ekspertem ale może konsultacja dietetyczna by Ci pomogła. Wtedy będziesz miała odpowiednio dobraną dietę dzięki czemu nie powinnaś mieć problemów ze zrzuceniem wagi. Dla mnie to była najlepsza decyzja jaką podjęłam ponieważ http://sklepdiety.pl/ zaproponowali mi odpowiednio zbilansowaną dietę, która była smaczna i zdrowa. Odkąd z nimi współpracuję czuję się zdrowo i świetnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgniechaWWA
Chudniecie z taka kawa to nie jest dobry pomysł, pewnie jest to cos w skladzie vibowitu albo kawy poprostu kawy, potrzebne sa zmiany w zyciu.. takie jak zmiana diety. Ja sama stosuje katering dietetyczny do tego chodze na aqua areobic. Biore diete 1500 kcl, jedzenie jest smaczne i swieże, moge polecic Diete www.FitEat.co obsluguja Warszawe wiec dla mnie to super sprawa. Codziennie Rano mam 5 porcji, przy wysilku fizycznym nie odczuwam braków. Pozdrawiam Agnieszka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×