Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takapra

zarabiam 4tys. a w pracy nie robie prawie nic

Polecane posty

Gość Mar30
nic nie poradzisz ale do gorszej pracy lepiej wyslac CV ubogie, a do lepszej ja poszedlem na calosc i mam prace od tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
tylko skad wiedziec ktora jest ta gorsza a ktora lepsza? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar30
widac widac, ja sprawdzalem stronke firmy, analizowalem wymagania itp. zreszta wysylasz do sklepu i do biura w duzej firmie--- łatwo chyba rozroznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
aha...ok....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takapra
to nie prowokacja - ktos sie jak zwykle podszyl... nie bylo tez tak ze zawsze mialam prace. pracowalam w jednym miejscu pol roku, ale totalnie mi to nie odpowiadalo.. wiec sie zwolnilam. i co... za 3 tygodnie znalazlam juz nowa prace - właśnie tą. wiec nie wciśniecie mi kitu ze z praca jest ciężko. wystarczy tylko się postarac, a nie czekac az sama do ciebie przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nic nie robie
tzn prawie w ogole sie nie pzremeczam ale zarabiam tylko 2 tysiące...szukam czegos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
takapra--- jakim prawem dokonujesz takich uogolnien? nie dosc ze wkur...sz ludzi to jescze ich oceniasz. znam mase ludzi ktorzy aktywnie szukaja pracy , maja dobre papiery , pracowali w dobrych firmach i gowno. to ze tobie sie udalo nie dowodzi absolutnie niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
po za przeproszeniem jakiego h..a piszesz ten topik ? wiecej tu nie pisze bo widze ze na glupote nie ma mocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takapra
to po co sie udzielasz skoro cie to tak wkurza? :) to ze tobie sie nie udaje, to nie znaczy ze wszyscy mają płakac nad tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
takapra--- mi sie udało. a ty wypisujac takie rzeczy nie zdajesz sobie sprawy z tego ilu ludzi ciezko zapierd...a za grosze a ty tu k...a piszesz te swoje pierdoly po co? ze pierdzisz w krzeslo za 4000? jeszcze pieprzysz ze o prace łatwo? ja mam prace i ciezko pracowalem by ja znalezc. wielu jest takich ludzi i nie p....l mi tutaj ze sie ludzie uzalaja , bo wielu na prawde sie stara a pracy nie dostaja. wez te swoje 4000 i sie nimi udław .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
sunset suit --- to slogan " dobre papiery" . niestety mozna miec yez za dobre papiery o czym w tym glupim kraju sie przekonalem . na szczescie mam szukanie pracy za soba . ale szczerze wspolczuje ludziom majacym dobre kwalif. i doswiadczenie a mimo to nie mogacym pracy znalezc. tyle w temacie . pozdrawiam wszystkich bezrobotnych . zycze powodzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
MAr🖐️;) moze i nie musza ale jesli ktos zmienial zawod to co wtedy? niestety placi frycowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
frycowe na szczescie swoje kasienkab juz zaplacilem i to wielokrotnie . a ty jak tam nastawienie , bojowe? mam nadzieje ze sie nie poddajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
no coż :(...nie jest lekko, i takich słów jak Twoje mi potrzeba, nie ukrywam...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
trzymaj sie , mi propozycja pracy spadła nagle i w ogóle sie nie spodziewalem . zycie jest nieprzewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
dzięki ;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm hmmmmmm hm
Za pierdzenie w stolek 4 tysiakow nie daja . Laska sie najaraala .Tylko czego? Trawy za 9,90?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
hmmmmm---- wiesz moze inne uslugi? parzenie kawy za 20/h? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakak
takapra.......... a powiedz w jakiem zawodzie pracujesz, i ajkie potzrebne byllo wyksztalcenie, czy masz doswiadcznie, ja zarabiam 1200 mam dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
po znajomosci pewnie i sie madruje ze inni nie umieja znalezc. ja tez mialem ok 1200 kiedys , to zenada i spluniecie w twarz za ciezka prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
Mar a napisz mi jak Ty myslisz, czy lepiej miec jest celowac w wiele firm czy lepiej skupic sie na jakims konkretnym kieruku zawodowym w ktorym chce sie zdobywac doswiadczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ja najpierw skupilem sie na ofertach ze swoich kwalifikacji, potem dopiero na "gorszych" jednak nie zawsze ma sie ten luksus na przebieranie w ofertach ( rachunki trzeba placic, dlugo rosna). ale powiem tak zeby osiagnac cel trzeba miec go jasno okreslonego a nie wysylac gdzie popadnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ale jak ktos potzrebuje prace od zaraz bo umrze z głodu to odpowiedz wydaje sie oczywista , brac to co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkab
dziekuje za odp🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
proszem bardzo (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takapra
jestem swieżo po studiach. moze i mialam szczescie... nie jest to praca w miom zawodzie, bo jeszcze nie jest on taki popularny, i ciężko w nim dostac prace. ale nie ograniczalam sie jedynie do szukania pracy w zawodzie... i chyba wyszlo mi to na dobre.. aha, i nie dostalam pracy po znajomosci. sama ją sobie znalazlam, a zeby bylo jeszcze smieszniej to znalazlam ja na jednym z tych wielu portali pracowniczych w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
fajno , korzystaj póki mozesz z dobrodziejstw leniuchowania za 4000 . ale nie obnosilbym sie z tym w miejscach gdzie wielu ludzi szuka raczej pocieszenia w trudach szukania pracy a nie sluchania ze ktos nic nie robi a kasa mu z uszu wychodzi. jednemu sie uda od razu innemu za 40 razem, rynek pracy nie jest tak przewidywalny jak sie wydaje , praca lezy na ulicy ale jest to najczesciej oferta typu: spawacz, sprzedawca, fryzjer itp. lub stanowiska kierownicze. nie kazdego stac na wyjazd i przekwalifikowanie sie jak nie ma juz co do gara włozyc a dzieci małe itp. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam
a ja mam pytanie z innej beczki - czy da sie rozpoznac lipna rekrutacje?jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×