Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

szukam pani creamikowej

Polecane posty

Gość ty skończyłeś
technikum gastronomiczne ze specjalizacją wypiekanie kebabów i wyplatanie andronów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GBstar
fajnie,że szukasz dziewczyny...może jeszcze doprecyzuj kryteria....jak masz na tyle fantazji,wstaw to potem w stopkę(to bardzo luźna sugestia)....powodzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c r e a m ____ik;) jak poszukiwania? przeczytałam Twoje wymagania co do kandydatki i nie powiem, że takie rzeczy to tylko w erze;) ups powiedziałam:P a raczej napisałam:P a tak od siebie dodam, że Wielkopolanie to ludzie dużego serca więc życzę sukcesów w poszukiwaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czt
tylko w erze? przeciez to sa podstawowe kryteria. a popatrzcie na wymagania kobiet, te to dopiero wydziwiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________czt wyluzyj trochę, nie bierz wszystkiego co tu przeczytasz serio:) poczucie humoru to bardzo wazna rzecz i w życiu i w związku:) myślę, że c r e a m je ma i dlatego pozwalam sobie na przekore bo też nie uważam, że jego wymagania są ogromne:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwded
autorze: jestes dziecinnym desperatem uzależnoinym od cafe :P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izóchinka
Ty jesteś beznadziejny cham, kto cię zechce chłopczyku? A poza tym ma się inteligencję wrodzoną lub nabytą - tobie brak jakiejkolwiek , więc spadaj chłopie na szczaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i odnośnie wymagań kobiet, że wydziwiają, prosze nie uogólniać ja kocham mojego Mężczyznę za wszystko i mimo wszystko:) i nie oczekuję niczego więcej jak tylko to, co z sama daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×