Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iloneczkailona

wkurzają mnie pytania mojego nowego faceta

Polecane posty

Gość iloneczkailona

Poznalam fajnego faceta, wszystko jest super itd ale wkurzają mnie jego glupie pytania :o zaczyna się wypytywac mnie o rzeczy typu: kiedy bylam ostatnio z kimś, ile razem byliśmy, ile lat mialam kiedy stracilam dziewictwo, z iloma facetami spalam :o wkurza mnie to strasznie, móię mu o tym, mówię że są to informacje dla niego zbędne a ten jedno i to samo dopóki nie uzyska odpowiedzi :o stwierdzil mi wczoraj ze wszystkie dziewczyny z któymi się spotyka o to pyta, i one z tego nie robią problemów :o czy to jest normalne? po co mu to wiedzieć? też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelson
Normalne, ze chce znac Twoje zycie. Powiedz mu ze z czasem sie wszystkiego dowie... Ze na tym etapie nie musi znac Twojego zyciorysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspomnienia....
to mu powiedz obojetnie co dla swietego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszana...
to go zadręczaj podobnymi pytaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz kobieto bezmyślna jak słup soli przecież nie taki on fajny skoro takie pytania zadaje traktuj człowieka jako całość a nie zlepek różnych cech tu fajny tam nie fajny Wafel miał kiedyś dziewczynę która była do połowy fajna tak mówił i jednocześnie w połowie niefajna i Wafel nie wiedział co robić wreszcie poszedł na dyskotekę poznał fajną w 75% i niezawracał sobie głowy fajną-niefajną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloneczkailona
A mi siuę wydaje ze moze on na podstawie tych pytań i tych informacji sobie wyceni czy jest sens kontynuowac znajomość.... sama nie wiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój nie pytał
Takie pytania to brak kultury :-O Mój nie pytał tylko opowiadał o sobie, a ja trochę o sobie powiedziałam ale nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloneczkailona
Wlasnie gadam z kumplem i on twierdzi ze to u facetów normalne, że kazdy by chcial takie rzeczy wiedzieć :o ja mojemu powiedzialam że są to informacje dla niego zbędne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloneczkailona
Podniosę to może ktoś się jeszcze wypowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On się teraz wypyta, potem Ci wypomni. Każdy seksuolog radzi nie rozmawiać w nowych związkach o byłych partnerach, bo to źle wpływa na związek!!! Nie odpowiadaj na takie pytania i sama nie zadawaj. Powiedz raz kategorycznie, że nie życzysz sobie takich pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze radzi wyszlam z kapieli
🖐️ wkurzy sie o byle co to w pierwszej kolejosci to ci wypomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GBstar
widzisz kobieto bezmyślna jak słup soli .....> to słup soli jest bezmyślny?...pierwsze słyszę...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, zacznij go wypytywać o to samo:classic_cool: nie można nikogo rozliczać z okresu kiedy nie byliśmy razem, ale to tylko moje zdanie fajny to on chyba nie jest, żeby nie okazało się, że w przyszłości będzie rozliczał Cię z każdej minuty... przemyśl to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ._.
nie odpowiadaj, wystarczy ze powiesz z iloma spalas i bedzie dalej drazyl co robiliscie z ktorym bylo najlepiej i dlaczego, utnij temat kategorycznie bo potem bedziesz zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffff
w miarę rozwoju znajomości mówi się partnerowi o przeszłości-ale tak od razu wywiad przeprowadzać...:D dziwne facet mojej koleżanki tak robił-i potem jej wypominał bo ona miała więcej facetów niż on kobiet-a to dlatego ze on jakiś ułomny był i go nie chciały,potem miał jakąś operacje i zaczął "wyglądać jak człowiek" i dopiero jakaś go zechciała:O ale był cholernie zakompleksiony (bo on miał z twarzą coś nie tak wcześniej)-i jej to wypominał:O nie jej wina ze on się urodził paskudny i nikt go wcześniej nie chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedyś chciałam wiedzieć takie rzeczy, ale zauważyłam, że im więcej wiem, tym więcej mi przeszkadza. I faceci pewnie mają to samo. Nie rozliczaj się ze swojego życia przed niemal obcym facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloneczkailona
Ano wlasnie, ja też uważam że im mniej wiem tym jestem zdowsza dlatego nie interesują mnie takie rzeczy, tym bardziej że akurat w tym przypadku domyślam się że kobie bylo troszkę bo facet naprawdę jest rewelacyjny, z tym że durne pytania zadaje i mnie tym wkurza, no ale nie wszystko może być idealne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×