Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaistnieć

No i podjąć trzeba decyzję, a ja nie mam juz siły...

Polecane posty

Gość zaistnieć

od kilku miesięcy czekałam na niego, mysłalam, ze może bedzie cos miedzy nami, bo dzwonił przyjeżdzał, ale dzis juz muszę to zakończyć, zakończyć w mojej glowie:O pomóżcie mi proszę od 4 miesiecy mieszkam bardzo daleko od znajomych i domu, od 4 miesiecy weekendy spędzam w domu bo nie mam z kim wyjść, dziś juz wariuję..... jestem sama, ciągle sama............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasas
Może czas na podjęcie życiowej decyzji i przeprowadzce do większego miasta? Może czas zrobić rewolucje w swoim życiu, przewrócić je do góry nogami i powoli odnajdywać się w tym bałaganie? Poczuć smak przygody? Mieć zajęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasas
aaaa Ty się skądś właśnie wyprowadziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaistnieć
właśnie 4 miesiące temu moje życie przwrócilo sie...:) pochodze z niewielkiego miasta, teraz mieszkam w jednym z największych miast Polski:) tutaj mam dobra pracę, tzn dająca możliwości i dla tej pracy zmienilam swoje zycie, z reszta jakie ja mam to zycie, jestem po rozwodzie, po zawodzie milosnym a teraz to, facet wie ze jestem tu sama a mimo wszystko, przeciez moglby mnie tylko zapoznac ze znajomymi... mam 30 lat, chce cieszyc sie zyciem ale nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaistnieć
moze ktos sie wypowie, pocieszy mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy Ty aby
A dlaczego tak bardzo liczysz na faceta? weź się w garść i sama zacznij wychodzić do ludzi. na faceta się nie oglądaj, panna, więcej samodzielności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaistnieć
ale gdzie mam isc? sama... bo nie mam kolezanki zeby isc z nia, w pracy dziewczyny maja dzieci i siedza w domu albo nowych facetow i spedzaja czas z nimi.. wiec co mi radzicie, gdzie mam isc? bo na pewno bym poszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×