Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość djdijdijwdiwjdiwdjwidja

Jak to wyjasnic? Poradźcie.

Polecane posty

Gość djdijdijwdiwjdiwdjwidja

Pod wplywem złości, bo mnie mój chłopak troche przegiął obgadałam go z kolezanką z liceum z ktorą wybralam sie na piwo. Jak sie pozniej okazalo ta osoba jest w nim zakochana (nie wiedzialam o tym) Powiedzialam troche jej za duzo pod wplywem alkoholu, raczej nie klamalam ale powiedzialam kilka rzeczy, ktore powinnam zostawic dla siebie. Jak sie okazalo ona znalazla odpowiedni moment (jak sie poklocilismy) i powiedziala to wszystko + na stówe dodając coś od siebie. Paweł nie chce mnie widziec na oczy. Nie chce ze mna rozmawiac, to juz definitywny koniec. Z tym ze ja bym chciala tylko z nim to skonforontowac co faktycznie powiedzialam, a co ona dodala od siebie. Ale on mi nie daje szansy. Poradzcie mi jak wyjsc z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hffdsss
skoro taka/i jestes madry ze kazesz komus spadac na brawo to po co w ogole zagladasz na to forum? przeciez tutaj wiekszosc topikow to straszne glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdijdijwdiwjdiwdjwidja
No ok, ale moze ktos mi cos poradzi? Strasznie żaluje tego co zrobilam. Ale wiem tez, ze tamta dodała cztery grosze od siebie i dlatego on az tak sie zdenerwowal. Prosze niech mi ktos powie co mozna jeszcze zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko jacy ludzie na tym
forum sa denni to ,az tragedia! Żal żal żal. Jakie głupoty ,jakie brawo? Kazdy czlowiek ma jakies problemy,to normalne ,że chce sie wygadać ,wyżalić. Po to jest tutaj to forum! Wlasnie dla ludzi z problemami! Posłuchaj autorko widzę,że Twój facet ma strasznie ciężki i trudny charakter. To jest złe! Więc zrób tak! Jeszcze raz poproś Go,aby wysłuchał Twojej wersji,jak było naprawdę,powiedz również,że spożywałaś alkohol,troszeczkę poniosły Cię emocje. Jeśli nie będzie chciał słuchać jakichkolwiek wyjaśnień daj sobie spokój! Zobaczysz ,że pierwszy się odezwie! Ale musisz miec silną wolę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hffdsss
DO MOZNA ZROBIC? PRZEDE WSZYSTKIM DOJRZEC EMOCJONALNIE... TYLKO TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba wyslala maila z wyjasnieniem jesli chlopak nie chce rozmawiac i poprosila zeby tylko przeczytal. Albo moze odczekaj pare dni az emocje opadna i porozmawiaj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdijdijwdiwjdiwdjwidja
Dojrzec emocjonalnie? :O Wiem, zrobiłam błąd. Ale on nawet nie chce mnie wysluchać od tego zacznijmy. Nie chce powiedziec czego sie dowiedział. W ogole ma mnie teraz zupełnie gdzies, bo zakumlował sie z ta dziewczyna ktorej to powiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvxc
na jego miejscu, w zyciu bym ci nie przebaczyl. Nie dziwie sie facetowi. Plotkarom mowimy nie. i nie wazne, czy zdarzylo sie to 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdijdijwdiwjdiwdjwidja
Napisałam mu emaila. WIem , ze go odczytal, ale nie odpisał. Probowałam porozmawiac z jego bratem, ale ten tez nie chce ze mna rozmawiac. Mowi ze jestem dwulicowa. W sumie juz wiem ze nigdy nie bedziemy juz razem, ale tak bardzo zalezy mi na tym by nie mial mnie za wroga :( Czy warto jeszcze poczekać kilka tygodni i sprowokować przypadkowe spotkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpucha
a moze to było ukartowane przez kumpele i niego, żeby mogli byc razem, ale zeby nei było ich winy tylko twoja.... zastanów sie bo przypadek to chyba nie byl... wysłuchała ciebie i z goracym poelciała do niego... a teraz sie kumplują a moze i cos wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdijdijwdiwjdiwdjwidja
Tzn to bylo na pewno ukartowane przez tą kolezanke, bo jak sie dowiedzialam ona od dluzszego czasu sie w nim podkochiwała i jak podejrzewam szukała na mnie haka. On ją bardzo lubi, ale wątpie , zeby jemu sie ona podobała (nie chce wyjsc na jakas zarozumiala, ale ona nie jest kompletnie w jego typie z wyglądu). On tez wiele razy mnie zranił. Ale ja mu wybaczałam. Teraz ja zraniłam go bardzo mocno, bo go obgadałam. Ale cholernie tego żałuję. Zrobiłam to pod wplywem bólu , bo pamietam ze tego samego dnia mnie zranił. Czy pod wplywem czasu mozna wybaczyc takie cos? Tym bardziej, ze przez niego tez cierpialam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpucha
na pewno czas goi rany, tylko czy az tak ci zalezy? skoro on nie słucha i nie chce z toba rozmawiac, to odpuśc. kiedys nadarzy sie okazja i wytłumaczysz mu o co chodziło... a obgadywanie to najgorsza rzecz jaka istnieje na tym PADOLE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjklaaa
Wg mnie on nie odzywa sie do ciebie, bo chce zebys to ty za nim teraz latala, przepraszala, jednym slowem zebys ty poczula sie winna. Ze w tym waszym zwiazku nie tylko on cie ranil, ale jak sie okazalo ty rowniez go bardzo zranilas. Ja na twoim miejsu nie odzywalabym sie juz do niego. Chcialas to wytlumaczyc, on cie olał. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdijdijwdiwjdiwdjwidja
Tak, zalezy mi na nim bardzo. Ale wiem, ze raczej juz nie bedziemy razem, bo on juz nigdy nie odbuduje zaufania do mnie, po tym co zrobiłam :( Ale nie chce miec wrogow. Nie cierpie ich miec. Nawet nie zrobiłam afery tej kolezance co mnie wydała. Zreszta, dzieki niej mam nauczke na przyszłosc, bo chyba zbyt wylewna jestem czasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie trudno bedzie coś takiego wybaczyć.. o ile w ogóle to możliwe. skoro nie chce rozmawiać, to zamiast maila wyślij mu może normalny list, pocztą. na pewno się zdziwi, napisz w nim co chciałaś mu wyjaśnić, szczerze, zobaczy, ze sę postarałaś. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpucha
a ja mysle ze powinnas z nia porozmawiac ... a jesli ci na nim zalezy to próbuj ale nie nachalnie bo go zrazisz.... kazdy popełnia błedy i w sumie jesli mówiłas prawde to nie bardzo masz sie czego wstydzic, no chyba ze nagadałs głupot a to juz inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdijdijwdiwjdiwdjwidja
Tzn nie nagadałam głupot, ale troche wyolbrzymilam jego negatywne cechy: np powiedzialam ze zajebiscie mnie olewa, ze tak na prawde ma mnie chyba gdzies, ze nie wiem czemu w ogole on ze mna chce byc skoro widze ze mu nie zalezy... itp. A ona pewnie dodala cos od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdijdijwdiwjdiwdjwidja
Ale jaki moze byc powod ze on nie chce ze mna o tym porozmawiac? Nie chce powiedziec co sie dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdijdijwdiwjdiwdjwidja
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa roza.
jezeli on nie chce tego wyjasniac z toba, to najrpawdpowdobniej obiecal komus ze nikomu nie powie skad to wie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×