Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atcia

nie rozumiem jego zachowania...

Polecane posty

mam bardzo dobrego przyjaciela, znamy sie naprawdę dobrze. zawsze ze wszystkim mogłam do niego pójść. twierdzi nawet ze mnie kocha... ale dziś nie mogłam za bardzo zrozumieć jego zachowania. powiedział ze ma za miękkie serce i nie może patrzeć jak ktoś mnie krzywdzi i ze jest po to żeby mnie uratować ( to było na temat faceta który mnie zostawił)...powiedział tez ze jest o mnie zazdrosny i jest mu przykro że żaden facet jeszcze mnie nie docenił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomijając kwestie ze cos
do ciebie czuje nie widzę nic dziwnego bo chyba każdemu jest przykro gdy jego przyjacielowi/przyjaciólce sie nie uklada albo gdy ktos ich krzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszana...
a czego nie rozumiesz zakochany jest w tobie po uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaJemioła_Krowlkd
jestem w takiej samej sytuacji jak Ty :( a czujesz cos do niego? chociaz w małym stopniu innego od zwyklego kumplowania sie? bo ja chyba tak ,ale niestety mu powiedzialam co innego i teraz moge szybko go stracic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaJemioła_Krowlkd
kochasz go i on Ciebie ?.. a on wie ,ze Ty cos do niego? kurde ja załuje,ze "mojemu" tego nie powiedzialam... teraz od kilku dni ze soba nie rozmawiamy :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wie o tym doskonale. ale jest juz z kimś związany i to poważnie, jeśli wiesz o czym mówie. a skoro ten twoj nic nie wie, to mu to powiedz jak najszybciej. jak sie nie odzywa to mu np. napisz smsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaJemioła_Krowlkd
nie moge mu tego powiedziec.. bo ja juz nic nie wiem ..chyba lepiej jest mi byc samą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem co z tym zrobic. troche to wyszlo tak jakby mu bylo mnie zal. poczulam sie jakby sie nademna litowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jest mu przykro że żaden facet jeszcze mnie nie docenił..." Przeczytaj to jeszcze raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
boze jakie to zycie jest pojebane,az sie boje zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tŁumaczenie: "strasznie jest mi przykro że nikogo nie masz i jesteś nieszczęsliwa, a tym bardziej jest mi przykro że ja kogos mam i jetem bardzo szczęsliwy." 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana lal
ze dwie osoby sie kochaja i nie moga ze soba byc.. ja tego nie rozumiem!!! co jest wazniejsze od milosci??? glupia duma?honor?stereotypy nie daj bog??? powiedzcie w imie czego wyrzekacie sie milosci???? uwazam,ze to jest najgorsza glupota-odbierac sobie samemu szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malowana lal, wiem ze to jest głupie, on tez nie jest szczęśliwy z tą osobą, ale niestety pewne zobowiązania, rozsądek wygrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×