Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A_n_a

czy Tylko mi jest dzis żle ?

Polecane posty

Gość fgdgssaee
A co jest?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomonka
Obejrzyj do końca, trwa 45 minut. I zaręczam ci, że jak skończysz dasz inny komentarz. Ja się uśmiecham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :-) może polepszy Ci się humor jak Ci opowiem mój dzisiejszy dzień: rano obudził mnie chlupot wody (śpię na materacu na podłodze) okazało się, że wylała woda ze zmywarki (trza kupic nową! niech to cholera weźmie!). Latałam ze szmatami jak nawiedzona (moja drewniana podłoga chyba nie przetrzyma tej próby)i tym sposobem spóźniłam się na spotkanie z pacjentem :-O (nienawidzę tego!) W trakcie spotkania Pan wkładał dużo energii by mnie wyprowadzić z równowagi :-O a potem "Przyjaciel" oświadczył mi się na ulicy! Normalnie uklęknał :-( Poryczałam się, bo to od lat był TYLKO mój przyjaciel i nie kocham go tak, jakby chciał :-O A jak dotarłam do domu to znalazłam w skrzynce pozew sądowy (sąsiad znów zaczyna maraton!). A teraz siedze i piję drinka i też mi źle, bo ja nigdy nie piję :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka bez bolka
nie nie tylo tobie jest dziś zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bababy
mi jest zle bo moj maz mial mnie dzisiaj pouczyc jezdzic samochodem a nagle powiedzial ze nie bedziemy jezdzic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaa L
oj ja sie tez dzis zle czuje do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×