Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbulwersowana żona

Natrętne dziewczy z Naszej Klasy

Polecane posty

Gość zbulwersowana żona

Witam. Mam problem, od pewnego czasu zauważyłam że mój mąz przesiaduje na NK, ale problem polega na tym że pewna natreta dziewuca nie daje mu spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta modna
która to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doMINATorekkk
i co w związku z tym? :-O Widać jemu się to podoba, skoro nic z tym dotąd nie zrobił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana żona
nie wiem czy wolno podawać inki do profilów. Ale mam już jej dość. Mój mąż w ogóle sie mną przestał interesować od czasu jak zaczęli rozmawiać ze sobą, wcześniej wie wiedziałam co to za osoba jak wyglada ile ma lat, ale dzisiaj wreszcie dodała zdjęcia i miałam okazje poznać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana żona
jakbyście zaregowali na moim miejscu, nie chce pokazać męzowi że jestem zazdrosna, wtedy okażę słabość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta modna
daj namiary prześlemy jej jakiegośprzystojniaka .........może ją odciągnie .....hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta modna
zbulwesowana jaką słabość?zdejm pantofla i przyłóż mu mocno po głowie jak jeszcze raz zasiadzie przy kompie .W końcu albo para albo nara.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem. Skoro Ci to przeszkadza, to zapytaj męża wprost jaki jest status tej znajomości. Przecież to nic nie kosztuje. Atakując dziewczynę możesz ją tylko niesłusznie skrzywdzić, albo się ośmieszyć. Może nie wie, że on zajęty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×