Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nigdy wiecej nie bede pic

zalamac sie czy nie?

Polecane posty

Gość nigdy wiecej nie bede pic

w sierpniu rozstalam sie z facetem. od tamtej pory w ogole sie ze soba nie kontaktowalismy i mi to pasowalo. wczoraj nasza wspolna kolezanka wychodzila za maz. ja jestem obecnie za granica i nie moglam zjawic sie na slubie wiec chcialam wyslac jej chociaz zyczenia. wczoraj troche zabalowalam i pijana podeszlam do komputera zeby poszukac jakichs zyczen dla nowozencow i przyponialam sobie jak kolezanka zapraszala mnie i bylego na wesele. wkurzylam sie, weszlam na nk i popisalam mu jakies glupoty. najpierw ciag liter ktory nie znaczyl nic, nastepnie ze przepraszam ze to napisalam i w ogole glupoty jak to pijana osoba. jak wytrzezwialam bardzooo tego zalowalam. i jeszcze jak zobaczylam ze dzis przygladal moj profil to juz w ogole zalamalam sie, nie chce zebyt to wygladalo tak, ze ja z nim szukam kontaktu, bo tak nie jest. bylam pijana i obudzily sie we mnie wspomnienia to wszystko. a teraz on bedzie myslal, ze szukam kontaktu z nim.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej nie bede pic
heh dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy wiecej nie bede pic
nie zamierzam mu sie tlumaczyc, tylko jak pomysle ze odezwalam sie do niego pierwsza to mi sie niedobrze robi. ze on bedzie mial ta satysfakcje, ze wciaz o nim mysle, ze nie zapomnialam itd. a ja naprawde o nim nie mysle na co dzien. to byl taki glupi wybryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×