Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santo Subito

Kobiety z krótkimi włosami wygladają niekobieco

Polecane posty

:o Kobieta wystrzyżona na chłopaka jest aseksualna :o Dymając taką miałbym wrażenie, że posówam faceta :o:( Nie widziałem jeszcze kobiety z krótkimi włosami, która by mi się spodobała 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie tu dzieje
Nie znasz sie na modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to faceci
nosza kobiece fryzury bo juz nie maja potrzeby byc w pelni mezczyzna. kobiety za to sa meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi sie szukac, wystarczy ze sobie wejdziesz w jakis katalog z fryzurami :) Ale po co... i tak nic Ci sie nie spodoba. Wazne, zeby kobieta czula sie dobrze w tym co nosi i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
nie pedały,naucz sie pisać normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie idź się leczyć. nie ma innych problemów, niż zastanawiać się w czym komu jest do twarzy? a zapewne w ogóle nie posowasz ani dlugowlosych ani krotkowlosych dziewczyn, bo z Twoimi teoriami to daleko nie zajdziesz. ps. ja mam krótkie włosy i nie uwazam sie za aseksualną. eh głowa boli od problemow niektorych ludzi bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ja mam krótkie włosy i nie uwazam sie za aseksualną Oho, mamy pierwszą chłopczyce :o Gówno kogokolwiek interesuje co uwazasz, odbiór facetów się liczy, bo to im masz się podobać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie moze tak wygladac... komus innemu moze to odpowaidac prawda? Nie kazdy facet ma taki sam gust, a o gustach sie nie dyskutuje :) Tak samo jest z facetami... jedne dziewczyny lubia tych w dlugich wlosach, a takich nie brakuje... inne w normalnych fryzurach a jeszcze inne łysych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Nie pisz do mnie po imieniu:O jestem ostra nauczycielką:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sie podobac samej sobie a pozniej dopiero innym. wiec zastanow sie troszke co piszesz, zreszta nie chce mi sie jzu z toba gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jedne dziewczyny lubia tych w dlugich wlosach, a takich nie brakuje... inne w normalnych fryzurach Sama stwierdziłaś, ze u facetów włosy długie nie są normalne :o I ja się z tym zgadzam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niczego takiego nie napisalam :o Ty chyba masz jakis problem ze soba... ide, bo ta rozmowa nie ma sensu, ale zycze ci powodzenia w znalezieniu kobiety, ktora spelni Twoje oczekiwania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> ja mam sie podobac samej sobie Taaaa i bzykać tez będziesz się z samą sobą? :o Nie oszukuj sie, kobiety chcą podobac się facetom, chłopaczyce na to nie mają szans 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
ha santos widziales kiedys Hale Berry? w krotkich wlosach? m.in. grala w Jaskiniowcach, miala krociutkie wlosy ale oh my god ale byla goraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> niczego takiego nie napisalam Jak nie? Napisałaś "jedni mają długie (...) inni normalne", jak niby można to interpretować? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Jak mam udowodnić? Jestem i to ma Ci wystarczyć Jutro ścinam włosy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
santo co jak co ale koneserem piekna kobiecego to ty chyba nie jestes :P to tak jakby pytac pijaczka spod bramy o bukiet smakowy rocznikowego wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki temat juz był 💤 poł roku temu ścięłam włosy i mam większe powodzenie niz przedtem :o i wszyscy mi mówia że ta fryzura odsłoniła moją twarz i jest na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaghetti
santo Hale moze tobie sie i nie podobala ale uworz mi ze w realu faceci padaliby by do jej stop duzo jest goracych kobiet w krotkich wlosach ty swoja opinie pewnie piszesz na podstawie 2 krotkowlosych kolezanek z jakiegos zapyzialego miasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×