Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Santo Subito

Kobiety z krótkimi włosami wygladają niekobieco

Polecane posty

Gość brunetka dluuugowlosa
hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Moim skromnym zdaniem,na krótkie włosy moze sobie pozwolic kobieta o dużych oczach i wyrazistych rysach twarzy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
nie chce mi sie Tamari,ale zebyś nie była zła na mnie to wysłałam Ci@🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
👄wybacz ze długo nie odpisuje ale to nie jest moja mocna strona:( pare dni temu facetowi odpisałam na@ jednym zdaniem --OK :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Od Samic Jarek to Ty swoją strzelbe trzymaj z daleka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
nie sugeruje ja to wiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawoy
genialny temat! zwłaszcza dla mnie, bo najbardziej kręcą mnie piękne kobiety z krótkimi włosami:) takie fryzury najlepiej pasują kobietom o bardzo wyraźnych rysach twarzy, dużych oczach i ustach. A dla mnie osobiście jest to najsilniej działający wabik seksualny, bo łatwo tracę głowę ;) jestem jednoosobowym fanklubem kobiet z krótkim włosami:) do honorowych członkiń należą m.in.: Kylie Minogue, Rihanna, Keira Knightley, Sharon Stone, Halle Berry, Audrey Tautou, Pink :))) gorące pozdrowienia dla wszystkich krótkowłosych kobiet :)) slawoy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mam krociutkie włosy:) jakies 5 miechow temu zrobiłam sobie wzorki na głowce z jednej strony wygolone mszynka :) takie fale :) A druga strona była na długosc ok 9 cm a włoski z gory były stawiane na zelu :) i jestem z siebnie dumna ze sie odwazyłam na takie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawoy
poka, poka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugie wlosy , spodniczki i piersi to dla mnie symbol kobiecosci. Nigdy swoich nie obetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamowa panienka
depeche - masz rację, nie obcinaj piersi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anicia 111
Ale temat, akurat dla mnie! jutro chcę obciac włosy.Tak no wiecie,tył krócej boki dłuzsze.Mój mąz strasznie się burzy.I tak pójde ale dlaczego faceci tak nie chca krótkich kudłów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamowa panienka
dobrze, że mas poczucie humoru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie straszna z tytułowym zdaniem zgadzam się absolutnie. Nawet jeżeli kobiecie pasują krótkie włosy, to i tak - moim zdaniem- korzystniej (czyli kobieco) będzie wyglądała w dłuższych. U mężczyzn podobają mi się włosy krótkie, półdługie zaś widok bardzo długich włosów jest dla mnie wręcz odrażający. Uważam, że jednak jakieś różnice w wyglądzie (charakterze ubioru, w stylizacji włosów) kobiety i mężczyzny powinny być zachowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam krotkie i uwazam ze
wygladam cool:) moj chlopak twierdzi nawet ze lepiej niz w dlugich:) A jak mi sie cechce dlugich to zapuszcze i znowu beda:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anicia 111
Witam! Obcięłam! I... od dzis zapuszczam! Przyznaje żałuje, że obcięłam, choc mówi mi rodzinka ze fajnie, a ja uwazam ze jak niegrzeczny chłopczyk:) buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×