Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tadek miastowy

Czy mówicie swoim facetom że ich kochacie

Polecane posty

Gość tadek miastowy

Mam pytanie do wszystkich kobiet. Czy na co dzien mówicie swoim facetom że ich kochacie? Ale tak od siebie a nie na zasadzie że chłopak mówi że cie kocha a ty jemu ja ciebie tez. Mam tez pytanie czy w jakis inny sposób wyrażacie swoje uczucia czy np. kupiłyście kiedys swojemu facetowi kwiaty albo cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne, codzień sobie powtarzamy, że się kochamy w różych sytuacjach. np ja robię kolację, on siedzi w pokoju przy kompiei woła, a jak pytam co chce to odpowiada ,,nic.kocham Cie:)\'\' to takie słodkie.:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojemu facetowi mówię prawie codziennie, że go kocham. Kwiaty facetowi??? :D nigdy, za to czasami kupuję mu coś do ubrania, perfumy lub jakieś inne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Passodoble
No pewnie że sobie mówimy -jak się kocha to się mówi to potwierdzenie miłości.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archeo.gd
Ja bym tam chciał żeby kobieta kupiła mi kwiaty ;) Jasne że nie codzień, czy co tydzien albo nawet co miesiac ale w ogole gdyby mi choc raz kupiła to byłoby mi miło. to jest takie nietypowe, że kobieta kupuje facetowi kwiaty. Czułbym się bardzo dowartościowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiaty mężczyźnie? dziwnie... ja czy jestem na ,,ciuchowych'' zakupach czy ogólne, codzienne zakupy robię to zawsze o moim pamiętam. niestety mam tak jak większość kobiet. zawsze mi się coś spodoba i kupuję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archeo.gd
Dlaczego dziwnie? Gdybys codziennie kupowała mu kwiaty albo za każdym razem tylko kwiaty to faktycznie byłoby dziwne ale jednorazowe kupienie kwiatów nie uważałbym z adziwne a bardzo miłe. to by było naprawde cos dziewczyna kupiła mi kwiaty :) Byłoby się czym pochwalić przed kumplami. No ale rozumiem że wasza kobieca duma nie pozwala wam kupic nam kweaity :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie duma, ale dziwnie. spróbuję. kupię na jakąś okazję mojemu kwiatki, ciekawe jaka będzie reakcja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK SIE UPRAWIA
M SOBIE NAWZAJEM MOWIMY CAAALY CZAS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez odbioru
"Czy na co dzien mówicie swoim facetom że ich kochacie? Ale tak od siebie a nie na zasadzie że chłopak mówi że cie kocha a ty jemu ja ciebie tez." TAK, od siebie, kilkanaście albo nawet kilkadziesiąt razy dziennie, plus liściki w kanapkach do pracy, karteczki na lustrze, itp. "Mam tez pytanie czy w jakis inny sposób wyrażacie swoje uczucia czy np. kupiłyście kiedys swojemu facetowi kwiaty albo cos innego?" TAK, kwiaty, drobne prezenty, zaproszenia na kolację (ostatnio wczoraj), pieczenie Jego ulubionego ciasta, robienie mu śniadania do pracy plus setki innych drobiazgów mniejszych i większych, które sprawiają, że czuje się kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście że TAK ...
ale musisz pamiętać, że i tutaj umiar jest wskazany Nie potrzeba ciągle mówić KOCHAM bo to tylko słowa ... Lepiej dawać dowód miłości ukochanemu czy ukochanej osobie w życiu codziennym, mogą to być po prostu zwykłe drobiazgi np. poprawić szal żeby ukochanemu bylo ciepło, kupić mu bez powodu jakiś sympatyczny drobiazg jak chociażby malutkiego słonika na szczęście, powiedzieć ot tak bez powodu miłe słowo, włożyć do kieszeni kartke z KOCHAM CIĘ I TĘSKNIĘ ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezusicku
tak kombinuje, ze on ciagle to mowi...:) od 25 lat:) ile mozna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×