Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dodajnowytematdodajnowytemat

wpadlam go odwiedzic, a on zero reakcji

Polecane posty

Gość dodajnowytematdodajnowytemat

widze sie z moim facetem raz na tydzien, choc mieszkamy jakies 20 km od siebie. ja nie jezdze do niego, on wpada do mnie. wtedy tez u mnie nocuje. zreszta-niewazne. chodzi o to, ze dzis wpadlam do niego do pracy, tak o, pogadac chwile, na kwardrans. pomyslalam, ucieszy sie. tymczasem przywital sie niezbyt namietnie. nawet nie zapytal, co u mnie. a w ten lykend bylam pierwszy raz na zajeciach na zaocznych, mialam co opowiadac. wlasnie - przyjechalam z zajec, pojechalam odwiedzic rodzicow - a potem wsiadlam w auto i pojechalam do niego, do pracy, na moment. dawno tam nie bylam, jego koledzy zaczeli sie dzis pytac, gdzie sie podziewalam. wlasnie - wiecej mowili oni do mnie niz moj wlasny facet do mnie. a ja po prostu chcialam mu zrobic niespodzianke. i jaka byla reakcja? pytam, czemu nic nie mowi, czemu o nic nie pyta - a on na to, ze nastepnym razem jak bede chciala wpadac do mam napisac smsa, ze przyjade. bo on tak nie lubi ... zrobilo mi sie przykro. wsiadlam w auto i pojechalam do siebie. a on pojechal do kosciola (bo skonczyl prace jak mialam jechac z powrotem do domu). a w tygodniu pisze mi ze teskni i ze chcvialaby ze mna spedzac wiecej czasu. a dzis? nie lubie jak tak wpadasz, nie jestem rozmowny bo zmarzlem itd. nawet na mnie nie patrzyl. czuje, ze sie ponizam. nie widze zadnego argumentu na jego obrone za dzisiejsza sytuacje ... smutno mi powiem wam ... potrzebowalam go zobaczyc, zamienic pare zdan - nic wiecej. jego koledzy znalezli wiecej checi na rozmowe. fajnie jest, nie powiem ... 9 miesiecy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytematdodajnowytemat
eh ... bo powiem wam, ze nie wystracza mi 1 sms dziennie, jaki napisze. mam wrazenie, ze nie mam o czym z nim rozmawiac. jego moje sprawy nie interesuja. ja pytam o jego sprawy, ale czuje sie jak intruz. czlowiek traci zainteresowanie, jesli ktos sie nim nie interesuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlaczego z nim jesteś? 9 miesięcy a on zachowuje się tak jakby mu na Tobie kompletnie nie zależało... nie poniżaj się tak. Znajdź sobie faceta, który Cię pokocha i zrobi dla Ciebie więcej niż Ty dla niego. Po co się męczyć z takim debilem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytematdodajnowytemat
teraz napisal ze przeprasza, ze tak zareagowal gburowato. tylko co mi z tego. glupio sie czulam, gadajac z jego kolega bo on nic do mnie nie mowil. O NIC NIE ZAPYTAL. jak bylo na zejaciach, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytematdodajnowytemat
wiem ze moge liczyc tylko na siebie. i na rodzine. przyklad: dzwonie do brata w piatek z pytaniem, czy moge sie u niego przekimac, bo mam zajecia. co robi moj brat? jedzie do ikei i kupuje jakies tam lozko za stowke, zebym miala gdzie spac. bo on ma tylko jedno. kurcze, glupio mi sie zrobilo. ale nie widze po bracie cienia zlosci czy czegos takiego. a moj facet? jade do niego, zobaczyc sie na chwile - a on nawet nie zapyta, co tam. i mi teraz pisze, ze przeprasza. bo mi to cos da, ze przeprosi ... eh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co..
skoro traktuje Cie tak teraz...pomyśl w jaki sposób będzie traktował Cię później..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytematdodajnowytemat
ja mysle, ze my nie mamy o czym ze soba rozmawiac. bedzie tak, ze ja bede klepac o czyms tam, a on nie bedzie mowil nic. bo teraz jest tak: ja pytam o jego sprawy, on o moje nie. ja opowiadam sama cos, bo on i tak o nic nie spyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam to i stwierdzam, że on jakiś nie teges i generalnie Twoje sprawy mu zwisają. Nie uważasz, że zasługujesz na faceta, który będzie Cię kochał i doceniał takie niespodzianki? Może nowe studia - nowe znajomości i kogoś spotkasz sensownego, bo ten to jakiś taki.... gbur :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co..
znam to...nie marnuj dziewczyno swojego zycia...bardzo Cie prosze..to jeszcze dzieciak...pozałuje..zawsze potem załuja..zobaczysz...ale bedzie zbyt pozno..bo ty juz bedziesz szczesliwa z kims kto na Ciebie zasluguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytematdodajnowytemat
napisalam ze zastanawiam sie jak bedzie kiedys, jak teraz jest tak. napisal ze bedzie dobrze. nie sadze ... jeszcze nie przedstawilam go rodzicom. intuicja mi tego nie doradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co..
oni zawsze obiecują...tylko ze pamiętaj...ze ten" początek"..ma być rozkoszny...a skoro nie jest po zaledwie tylu miesiącach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytematdodajnowytemat
wychodzi na to ze roztrzasam. a ja po prostu chce byc z kims, kto interesuje sie moimi sprawami. to az tak duzo? nie chcielisbyscie byc w takiej sytuacji - przyjezdzacie do faceta, a on nic. kiedy on mi pisze, ze przyjedzie, to ja sprzatam w mieszkaniu, kombinuje cos na ząb, odwalam szybko papierkowa robote, zeby miec czas dla niego - a on mnie dzis olal. przy ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co..
dodaj..mozna prosic o jakis kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytematdodajnowytemat
po co? tak pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co..
mysle ze mialybysmy sobie wiele do powiedzenia w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzieś tam na niebie
Ech szkoda czasu dla takiego, zastanów się czy warto jeszcze go marnować dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodajnowytematdodajnowytemat
czy ja wiem czy marnuje dla niego czas? wlasciwie widzimy sie raz na tydzien wiec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×