Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terro rex

Dlaczego cale otoczenie daje mi do zrozumienia ze jestem...

Polecane posty

Gość terro rex

nikim bo nie mam dziewczyny ? ciągłe dogryzanie , głupie komentarze itd...w życiu zawodowym osiągnąłem od nich sto razy więcej ale to ja jestem nieudacznik do nie mam dziewczyny...chore to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 400 dolcow
masz durnych znajomych ktorych jedynym celem jest byc z kims i bez tego czuja sie nikim? albo tak sie tobie wydaje bo jestes zakompleksiony? masz lat 20 czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronks..
terro moze Ty wolisz chłopców wiec wszystkim FUCK OFF :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surrealistyczna_81
bo takie są stereotypy...bo takie są trendy...bo to jest właściwe i dobrze widziane... ...chyba najbardziej istotne jest to, co Ty czujesz i czego chcesz - pierwszy klucz do wolności - uwolnić się od opinii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie zadaje
bo to jest dziwne jak sie nie ma dziewczyny moze gejem jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmień znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ............2008
Zazdroszczą Ci. Lepiej byc samym niz z kimś kogo sie nie kocha albo jest sie dla zasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może masz chłopaka? Żartuję... muszą Ci czymś dogryzać, skoro zawodowo sobie od nich lepiej poradziłeś. Kto tego nie zna - ja mam od tego takie specjalne ciotki. Całe życie przy garach spędziły i żal im coś ściska jak widzą, że ja mam inne plany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terro rex
mam 23 lata, nikt nie pyta o osiagniecia , gdzie sie udzielam itd tylko o ta dziewczyne...chcialbym nawet ja miec ale mi nie wychodzi , dawne kosze spowodowaly ze niesmialy jestem i raczej w nablizszym czasie jej nie bede mial ale to nie powod by mnie skreslac jako czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazne pytanie zadaje
to mlody jeszcze jestes spoko znajdziesz jeszcze ,jakbys mial po 30-tce z okladem to juz mialbys zadatki na przegranego zyciowo:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terro rex
ale stresuje sie spotkac z nimi nawet bo wiem ze predzej czy pozniej porusza ten temat....przeciez to dreczenie lezacego ..zwlaszcza ze facet ma gorzej bo on musi wkazac inicjatywe...dochodzi do tego ze wole ich oklamac niz czasami sie spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terro rex
moze jakies rady jak sie bronic, jak im odgryzc itd.......zwlaszcza ze atakuja mnie i dziewczyny i faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doskonale Cie rozumiem - mnie rodzina zadrecza o dziecko :P no bo przeciez mam meza, prace, dom wiec logiczne ze do pelni szczescie musze miec dziecko :P powiedz ze zlozyles sluby czystosci albo ze szukasz chlopaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terro rex
ale wkurza mnie strasznie ze musze sie bronic , bo oni zwiekszaja sobie samoocene......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×