Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrrrrrrrrrr

Żona już mnie nie pociaga, po 3latach ślubu -co robić

Polecane posty

Gość dobra rada wujka tomka
kolego, poradnia malzenska, oto co moze pomoc (oczywiscie nie musi). tylko musi byc wola obu stron. tylko okresl sam sobie czy chodzi Ci o zmeczenie "ta sama kobieta w lozku" czy o sprawy zycia codziennego! bo takie laczenie stawia Cie w fatalnym swietle... nikt nie bedzie nad Toba plakal bo masz chcice na nowa dupe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattka81
jesteś prawdziwym facetem,i to nic złego myśleć o kobietach. wydaje mi się ,że mam ten sam problem z własnym mężem.tylko w mim przypadku ja niemam czasu na sex.nie jesttem gruba ale noja sylwetka się zmieniła i sama czuje się nie atrakcyjna.dziecko jeśli jest malutki to potrzebuje wiele czasu i czasem żona nie jest zgoszkniała przez wasz związek tylko wie otym co się dziejei jak wygląda.pwenie wy mówicie poczwicz pobiegaj ale kiedy jak cały czas zabiera dziecko. NIEREZYGNUJ z wiązku bo to zakrutki czas. porozmawiaj z żoną szczerze.Odciąż ją na 1 godzinke.daj jej czas na oswojenie się z tym wszystkim . jeśli cię nie pociąga naga są fajne komplet;-)ale postaraj się zrozumieć . nigdy nie masz pewności czy w następnym związku nie będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrrrrrrrrrr
dobieram się do swojego dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattka81
co ty piszesz wytumacz.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co to znaczt???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co robić? 1. porozmawiać na spokojnie w cztery oczy - kup winko, zrób kolację, wypijcie po dwa kieliszki i od razu luźniej będzie się Wam rozmawiało 2. wprowadzić w Wasze życie erotyczne nowe pozycje / kupić gry typu "rozkosz" / pobawić się jedzeniem - bita śmietana bądź czekolada :) 3. poradnia małżeńska / seksuolog - oni powinni Wam doradzić co dalej robić jeśli naprawdę kochasz to ten problem rozwiążecie. dla chcącego nic trudnego, uwierz mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe------
jak nie ciagnie to trzeba odwrocic i wtedy bedzie pchac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×