Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Firletta

Sztuczki na uwiedzenie

Polecane posty

Znajomi zapoznali mnie ostatnio z super facetem, mrrr.. mój wymarzony model. Wtedy jednak nie mieliśmy czasu na dłuższą pogawędkę. Na szczęście w sobotę szykuje się impreza, na której ON też będzie:)) Znacie sztuczki na skuteczne uwiedzenie? Zalezy mi, wiec licze na wasze doswiadczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tipsy :| A kysz ! Tylko pojeby nosza sztuczne paznokcie ;( No chyba ze ktos nie ma wlasnych to jeszcze jestem to w stanie zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plus tonę perfumy itd... jeśli chce go uwieść niech uwiedzie go sobą, sposobem bycia, inteligencją, urokiem osobistym, naturalnością w skrócie prostotą a nie prostactwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jest tepa bardzo sie poci i obgryza paznokcie ... za to gotuje dobry rosol :P ale to raczej trudno bedzie pokazac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka, a co rozmuiesz przez "bycie sobą?" To jest pojęcie wzlględne - inteligencja to "ja", ale już sposoby, które służą mi do jej eksponowania to pewnego rodzaju kreacja, która wynika z wielu czynników. Niegdy nie powinno się być "cłakowicie, aż do bólu sobą" w klasycznym tego słowa znaczeniu uwodząc na początku faceta, bo to trąci niezdrowym "ekshibicjonizmem", nadgorliwoscią i brakiem wyobraźni. Kobieta powinna potrafic się wtopić w atmosferę, sytuację, być elastyczna, momentami poddawać się facetowi i pociągać go za sobą ... - to jest sztuka budowania ciekawych relacji, które wymagają pomysłowości, zaangażowania, a nie wykładania kawy na ławę prostu z mostu. A robiąc to, nadajemy sobie nico więcej powabu, tworzymy swój wizerunek w taki sposób, aby sie pokazać z jak najlepszej strony, a nie eksponować tych gorszych (które ma każdy człowiek) - a to nie jest calkowite "bycie sobą", choć nie nazwałabym tego tez tak do końca sztuczkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×